RE/MAX'im Özel Ağ
Tülin Adsanver
Bana Sorabilirsiniz...
Atatürk Bulvarı No:133 48400 Konacık Bodrum
Bodrum Muğla
4.
Yıl
Tülin Adsanver Hakkında
Güven, Güleryüz, Profesyonel Hizmet
İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Kadıköy Kız Lisesinde, yüksek öğrenimimi ise, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde tamamladım. 34 yıl Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde çalıştım. Emekli olup, Bodrum"a yerleştim. Yoğun iş yaşamımdan sonra dinlenmeyle geçen, yaklaşık 1, 5 yıllık bir süreç, bana iş hayatına erken veda ettiğimi gösterdi.
Bodrum Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezinin ortaklaşa açtığı Emlak Danışmanlığı Kursunu tamamlayarak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikamı aldım. Tüm çalışma yaşamımda birlikten kuvvet doğar inancını ilke edindiğimden tercihim kurumsal bir firmadan yana oldu ve Türkiye gayrimenkul sektöründe önemli bir yeri olan RE/MAX ile yollarımız kesişti.
Bugün yılların birikimi ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda aldığım eğitimler ile sizlere en iyi hizmeti profesyonelce vermek için her zaman yanınızdayım.
-Önce Güven
-Doğru Fiyat, Hızlı Satış
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
AkyarlarOrtakentyahşiGüreceİslamhaneleri
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Sevgili Tülin Adsanver, Bu zamana kadar karşılaştığım en güvenilir, en yardımsever, en pozitif emlak danışmanı..ailemden biri gibi karşıma çıktınız..sizi tanımak ve güvenle iş yapmak mutluluk verici..Bodrum'un ve Remax'ın sektördeki kazancı..güven, güleryüz ve yardımseverlik tanımına tamamen uygun..herşey için teşekkürler / Puan: 5
NİLÜFER AGAN10.09.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Dubleks
Yalıkavak, Bodrum
Muğla
1.250.000 ₺
  2+1   140 m²   Giriş Katı
Satılık Bahçe Dubleks
Boğaziçi, Milas
Muğla
745.000 ₺
  2+1   100 m²   Bhç Dblx
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by