RE/MAX'im Özel Ağ
Olcay Kart
Bana Sorabilirsiniz...
8019/13 sokak No:2/1 Baz Apt. D:7 Mavişehir Ataşehir (Ekol K.B.B Hastanesi Karşısı)
Karşıyaka İzmir
3.
Yıl
Olcay Kart Hakkında
1980 yılında İzmir Karşıyaka'da doğdu. Evli ve bir çocuk babasıdır. Eğitimine Şemikler Lisesinde başladı. Akdeniz Üniversitesinde İşletme okuduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesinde felsefe bölümünde devam etti ve yüksek lisans eğitimini King's College London'da tamamladı.
Eti Bisküvi'de bayi yöneticiliği görevinde bulundu. Eğitim dolayısıyla ayrıldı ve döndüğünde kendi kurduğu Çınar Dağıtım Gıda firmasını yönetti. Otomotiv sektöründe Çetaş Motor AŞ. Ford bayisinde ve Kahyaoğulları Otomotiv Peugeot Bayisinde uzun süre çalıştı. 2018 yılında sektörün deneyimli şirketlerinden REMAX/FİL ailesine dahil olarak uzmanlık alanı seçtiği Mavişehir Bölgesinde profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak expertiz, alım, satım ve kiralama konularında hizmet vermeye devam etmektedir. Amacı iş yaşamında şimdiye kadar edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri profesyonel bir bakış açısıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Mavişehir
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Alaybey, Karşıyaka
İzmir
240.000 ₺
  2+1   95 m²   5. Kat
Kiralık Mağaza/Dükkan
Fikri Altay, Karşıyaka
İzmir
5.000 ₺
  1   175 m²   Giriş Katı
Satılık Daire
Fikri Altay, Karşıyaka
İzmir
480.000 ₺
  2+1   120 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by