RE/MAX'im Özel Ağ
Emin Bayrak
Bana Sorabilirsiniz...
Yeşilköy Mah. İstasyon Cad. Seyitoğlu Sokak Öztürk Apt No:57/1
Bakırköy İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Emin Bayrak Hakkında
-HAYALLERİNİ YÜKSEK TUTAN KİŞİLERE YARDIMCI OLMAK
-
1962 yılında İstanbul'da doğdum. Evliyim 1 oğlum 1 kızım var. 1979 yılında Fatih Ticaret Lisesi ni bitirdikten sonra İTÜ İşletme Eğitimi Aldım paşabahçe mağazaların da satış müdürü olarak çalıştım ve Daha sonra özel kurumsal şirketlerde satış müdürü olarak görev yaptım . Daha sonra. Emlak gayrı menkul sektörüne geçtim ve Dünya markası olan REMAXLİON YEŞİL-KÖYDE Emlak bölge uzmanı olarak Takım arkadaşlarımla beraber Hizmette kalite dürüstlük ilkesine bağlı kalıp işimizi en iyi şekilde yapmağı görev bildik.!
Temel Amacım farklı disiplinlerle yoğrulmuş bireyleri anlayabilen, onlarla aynı dili konuşabilen ve dolayısıyla yönetsel becerilerini ve iş yapış şekillerini en uygun şekilde tasarlayabilen, yönetim becerileri yüksek İşletme Programı, süreci ile, daha fazla disiplini programa dahil ederek, bu durumu çok daha iyi gözlemleme şansına sahip olan pazarlama, bankacılık ve finans ağırlıklı çalışmalarda yoğunlaşan bu dönemde bilişim, stratejik planlama ve süreç geliştirme, iş ve sistem analizi, ürün geliştirme, proje yönetimi gibi bilgileri daha fazla kullanabilme alanlarda yoğunlaşabilen.
İşletme alanında tecrübeli ve, sosyal yönleri kuvvetli, kendilerine güvenli, daha aktif ve hareketli bir yaşam felsefesi ile yoğrulmuş olarak hayata atılan samimi bir yapısının bulunmasının etkisiyle çok büyük fazla görünmeyen girişimci ruh, İşletme pazarlama satış alanında tecrübesiyle siz değerli.müşterilerimizin memnun etmeyi ilke edinmiştir.Gayrı menkul danışmanınız. Emin Bayrak.

SERTİFİKALARI:
BAKIRKÖY MİLLİ EĞİTİM EMLAK DANIŞMALIK KURSU SERTİFİKASI MUSA TURAN HOCANIN EŞLİĞİNDE
REMAX EĞİTİM: SEMİNERİ SERTİFİKASI: BARIŞ KILIÇASLAN ÖĞRETİSİNDE
YABANCI DİL: İNGİLİZCE







Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Ataköy 1. Bahçelievler
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Tomtom, Beyoğlu
İstanbul-Avrupa
550.000 ₺
  2+1   90 m²   1. Kat
Satılık Daire
Soğanlı, Bahçelievler
İstanbul-Avrupa
265.000 ₺
  2+1   105 m²   2. Kat
Satılık Daire
Siyavuşpaşa, Bahçelievler
İstanbul-Avrupa
685.000 ₺
  3+1   160 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by