RE/MAX'im Özel Ağ
Ali Özkan
Bana Sorabilirsiniz...
Cengiz Topel Cd. No:36 K:1 D:1 Bostanlı
Karşıyaka İzmir
3.
Yıl
Ali Özkan Hakkında
1973 Adana doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Adana Borsa Lisesi, ardından 1997 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden Mimar olarak mezun oldum. Öğrenim gördüğüm süre içerisinde mimari proje ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda görev yaptım.

1996 yılında Uluslararası ""DOST MEKANLAR MİMARİ PROJE YARIŞMASI"" kapsamında UIA (Uluslararası Mimarlar Birliği) tarafından düzenlenen yarışmada öğrenci kategorisinde ülkeme AĞAHAN ÖDÜLÜ kazandırdım.

2000 yılında kendi şirketimi kurdum. Bu süreden günümüze kadar olan süreç içinde birçok mimari proje, kentsel dönüşüm hizmetleri ve uygulama işlerini başarı ile tamamladım. Aynı zamanda gayrimenkul alım-satımı ve müteahhitlik yaptım.

2014-2015 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümünde gönüllü olarak Mimari Proje dersi kapsamında öğrenci kardeşlerime fayda sağlamak amacı ile Öğretim Görevlisi olarak görev yaptım.

Gayrimenkul ile ilgili 20 yılı aşmış TİCARİ GAYRİMENKUL ve ARSA-ARAZİ ile ilgili tecrübelerimi RE/MAX ile birleştirerek sizlerle paylaşma kararını aldım.

Farklı, öncü, güvenilir, fayda sağlayan, uzun soluklu ilişkiyi öngören, donanımlı, nitelikli ve etik kurallar çerçevesinde sizlerin Ticari Gayrimenkul ve Arsa-Arazi Alım-Satım-Kiralama standartlarınızı yükseltmek ilkeleri ile hedefinize ulaştırmak amacındayım.

Sıkı bir motosiklet kullanıcısıyım. Fotograf, bisiklet ve yelken ile ilgileniyor, aynı zamanda hobi olarak kamp ve doğa yürüyüşleri aktivitelerine katılıyorum.


Ödüllerim: "Dost Mekanlar Uluslararası Mimari Proje Yarışması" Özel Ağahan Ödülü.

Bildiği Diller: İngilizce,
ETÜD İLE BAŞLARIM! Sonucu etkileyebilecek bütün kriterleri araştırıyor ve göz önüne alıyorum!
SÜRECİ DOĞRU ve HIZLI YÖNETİRİM! Hedefinize, doğru yoldan ve doğru zamanda ulaşmanızı sağlayacak farklı yöntemler, özgün çözümler ve geniş bir bakış açısı getirmeyi hedefliyorum!
SONUÇ ODAKLIYIM! Sonuç, hayal edilen düşüncelerin gerçek ile buluşmasıdır. Bu zorlu süreçte ihtiyaç duyulan bütün organizasyonları yapıyor ve hedefinize ZAMANINDA, GÜVENLİ ve HIZLI bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için çalışıyorum!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2020
2020
Uzmanlık Bölgesi
Atatürk OSB Kaklıç Sasallı Merkez Küçük Çiğli Atatürk OSB
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ofis
Kültür, Konak
İzmir
4.500 ₺
  3+1   130 m²   2. Kat
Kiralık Mağaza/Dükkan
Akdeniz, Konak
İzmir
7.500 ₺
  1   85 m²   Zemin Kat
Satılık Ofis
Kasımpaşa, Menemen
İzmir
420.000 ₺
  2+1   126 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by