RE/MAX'im Özel Ağ
Gül Arslan
Bana Sorabilirsiniz...
İçerenköy Mah. Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. No:4/A
Ataşehir İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Gül Arslan Hakkında
1982, Erzurum doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Lise eğitimimi Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi"nde, lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde tamamladım. Lisans eğitimim sonrası Oxford"da dil eğitimi aldım.
Kariyerime, Johnson & Johnson Türkiye"de Bölge Sorumlusu olarak başladım. Ardından 8 yıl, 3M Türkiye"de Ürün Yöneticisi, Kıdemli Bölge Yöneticisi gibi pozisyonlarda görev aldım.

Anne olma yolculuğumda bir süre iş yaşantıma ara verdim. Akabinde eğitim ve kariyer yaşantım boyunca oluşturduğum birikimleri, kendi kuracağım girişimimde değerlendirmeyi planladığım dönemde, Remax ile tanıştım. Özellikle satış, pazarlama ve pazar araştırması konularındaki tecrübelerim ile fark yaratarak başarılı olmayı hedefledim. 2018 Mart"dan bu yana Remax Arge ofiste sizlere hizmet vermekteyim..
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2019
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Mülkümün kiralanmasında yardımları için Gül Hanım'a çok teşekkür ediyorum. / Puan: 5
Serhan Kalmaz28.11.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by