RE/MAX'im Özel Ağ
Güldalı Erdem
Bana Sorabilirsiniz...
Atatürk Bulvarı No:133 48400 Konacık Bodrum
Bodrum Muğla
2.
Yıl
Güldalı Erdem Hakkında
1970 Ankara doğumluyum. Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra Gama Pazarlama firmasında göreve başladım.İş hayatıma sonraki yıllarda İstanbul'da devam ettim ve Xerox, İşNet gibi kurumsal firmalarda Satış ve Pazarlama Müdürlüğü yaptım. Eşimin görevi nedeniyle, 10 yılı Moskova'da olmak üzere Dubai ve Almaata gibi dünyanın farklı şehirlerinde yaşadım ve bu deneyim bana farklı kültürlerden insanlarla anlaşabilmeyi öğretti. 2016 yılında, 30 senedir her fırsatta geldiğim ve çok sevdiğim Bodruma yerleştim. Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu Emlak Danışmanlığı Kursunu tamamladıktan sonra, kurumsal firmalarda edindiğim tecrübemi, Re/Max"ın Profesyonelliği ile birleştirmek istedim ve Gayrimenkul Danışmanı olarak göreve başladım. Siz de işinizi şansa değil profesyonellere bırakmak isterseniz, hertürlü gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerinizde süreci sizin için kolaylaştırmak ve hayallerinizdeki evi sizinle birlikte aramak isterim.
Bildiği Diller: İngilizce, Rusça,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Bodrum Geris köýündeki tas evimi kiralamak veya satmak icin çeşitli emlak firmaları ile çalıştım..Sevgili Ģüldalı hn ile tanışıp çalışmaya başlayınca tamam dedim dogru ve profesyonel bir iş hanımi...Kendine güvenen ne istendigini anlayan ve asla abartmadan dogru olanı söyleyen kibar iletişim gücü cok yüksek tam bir profesyonenel. / Puan: 4.8
FERAY DESTEGÜL26.09.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Müstakil Ev
Gündoğan, Bodrum
Muğla
2.800.000 ₺
  4+1   140 m²   Bhç Dblx
Satılık Daire
Eskiçeşme, Bodrum
Muğla
430.000 ₺
  2+1   100 m²   Bahçe Katı
Satılık Çatı Dubleks
İslamhaneleri, Bodrum
Muğla
510.000 ₺
  2+1   85 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by