RE/MAX'im Özel Ağ
Derya Çağlin
Bana Sorabilirsiniz...
Cevizli mah. Tugay yolu cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat:11 Daire:62 -63
Maltepe İstanbul-Anadolu
Derya Çağlin Hakkında
1987 yılında Üsküdar"da doğdum.İlk ve orta öğrenimimi İstanbul"da tamamladım .2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum.
2007- 2014 yılları arasında Türkiye"de ilk kez uygulanan konseptle kurulan, Kartal"daki spor merkezimizde ; antrenör ve aynı zamanda işletme müdürü olarak uzun yıllar görev yaptım. 2014 yılında gayrimenkul sektörüne ilk adımımı attım.Hizmet verdiğimiz bölgede oluşturduğumuz güvenirliliği, Remax "in profesyonelliği, kurumsallığı ve sektördeki gücüyle birleştirme kararı aldım.
2018 yılından itibaren RE/MAX Kalyon Maltepe ofisinde Broker/Owner olarak, gayrimenkule yönelik tüm işlemlerde dürüstlük çercevesinde, hızlı ve etkin çalışma sistemiyle hizmet vermekteyim.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by