RE/MAX'im Özel Ağ
Erinç Nailer
Bana Sorabilirsiniz...
Royal Plaza No:18 Kat:13-14
Kadıköy İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Erinç Nailer Hakkında
2010-2015 Yılları arasında Londra"da Greenwich Universitesi"nde eğitimimi tamamladıktan sonra Turkiye"ye yerleştim. Yüksek öğrenimimi tamamladıktan sonra 2015-2016 yıllarında dünyaca ünlü ve kendi sektöründe lider bir danışmanlık firmasında yurtdışı merkezli firmalar için vergi ve muhasebe alanlarında danışmanlık yaptım. 2016 yılının Eylül ayında, gayrimenkul danışmanı olarak müşterilerime hizmet vermeye başladım. 2018 yılında Remax Joker ailesine katılarak kaliteli ve kapsamlı hizmet vermeye devam ediyorum.
Ailem ile birlikte uzun yıllardan beri Ada inşaat sektöründe önemli ve prestijli birçok projeyi tamamlamış ve sektörde lider firmalardan olmamız, ayrıca bir Kıbrıs"lı olarak Ada"yı iyi tanımam sayesinde Türkiye"deki yatırımcılara Kıbrıs"ı anlatabilme kolaylığına sahip olduğum için, sektördeki projelerden gayrimenkul yatırımcıları için ciddi getiriler sağlayan en doğru, en karlı ve en kısa süreli amortisman süreleriyle müşterilerime yatırım olanakları sağlıyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by