RE/MAX'im Özel Ağ
Toros Cumhur
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Toros Cumhur Hakkında
Biz vaktimizin tamamına yakınını işimize dolayısıyla sizin gayrimenkullerinize ayırıyoruz. .
.
İktisat; bizim meslegimizin bir hizmet bilimi oldugunu soyluyor. Eğitimimiz, bilgimiz, birikimimiz, Etki çevremiz, referanslarımız, Lojistik alt yapimizla, hukuki, teknik ve mali uzmanların refakatin de süreci şeffaf ve güvenin egemen olduğu bir atmosferde yürütüyoruz. .
.

Her işi yapan danışmanların ve çağı yakalayamamış no name emlakçıların aksine Biz ; Yanlızca İstanbul Anadolu Yakasında Sınırlı sayıda müşterimize; gayrimenkullerinin değerlendirilmesinde tek yetkili danışmanları olarak hizmet veriyoruz. Yer değil, yol gösteriyor Ev değil "" hayat tarzı"" satıyoruz.
.
Arayın; birlikte gayrimenkulünüzü değerlendirelim, Bölgeyi ve rakiplerinizi tartışalım. ihtiyacınızı dogru soruları sorarak belirleyelim, Bilimselliği kanıtlanmış evrensel yöntemlerle gayrimenkulunuzu yorumlayıp, Remax Red misafirperverliği ile şirket merkezimiz de sizleri agirlayalım, Bölgeyi ve rakiplerinizi tartışalım.. Tanışalım.. Çalışalim...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Atalar Cevizli Kordonboyu Orhantepe Petroliş
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Ev kiralarken, profesyonel çalışmanızdan dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. / Puan: 5
Neslin Zaim03.03.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by