RE/MAX'im Özel Ağ
Ahmet Karagöz
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Ahmet Karagöz Hakkında
İYİ FUTBOL KALİTELİ OYUNCULARLA OYNANIR !!!
*1981 İskenderun doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunuyum. STFA Firmasında 10 yıl iş makinaları satışında üst segmentlerde bulundum. Daha sonra Alman Firması Wacker Neuson 4 yıl marmara bölge müdürü olarak kariyerime devam ettim.
* 14 yıllık satış-pazarlama deneyimimde, Almanya, Avusturya, İngiltere, İspanya da profesyonel satış ve müşteri memnuniyeti eğitimleri almış bulunuyorum.
* Bu bilgi ve birikimimi, Kendi işimi kurarak, yüksek kazanç, büyük hedef doğrultusunda Dünya Markası olan REMAX ile birleştirme kararı aldım. Bu nedenle Remax'ın Avrupa Yakası Ciro 1.si PRO ile yoluma devam ediyorum.
*Almış olduğum eğitimleri ve satış-pazarlama tecrübelerimle, aklınıza gelecek ilk isim olmak öncelikli hedefimdir...!!!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Emlakçı Ahmet Karagöz bize kiralık ev bulma konusunda çok yardım etti . İşini titiz düzgün bir şekilde yapıyor . Kendisinden çok memnun kaldık . Herkeze Tavsiye Ederim . / Puan: 5
Muhammet Denkci04.02.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by