RE/MAX'im Özel Ağ
İmren Ceylan Işık
Bana Sorabilirsiniz...
Yenişehir Mah. Reyhan Cad. 54/C D:4-5 Ekşioğlu İş Merkezi
Pendik İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
İmren Ceylan Işık Hakkında
Merhaba,

1985 İstanbul doğumluyum.
Evli ve bir kız, bir erkek olmak üzere iki çocuk annesiyim.

Ticaret Lisesi mezunu olmam dolayısıyla; yaklaşık 10 yıl kadar özel sektörde çeşitli firmalarda muhasebe görevlisi olarak çalıştım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği'nden mezunum.

2018 yılında iş hayatıma; keyifle yapacağımdan ve değer katacağımdan emin olduğum gayrimenkul danışmanlığı işinde devam etme kararı aldım ve Re/Max Gold ailesine katıldım.

Hedefim: Gayrimenkul sektöründe kaliteli bir danışmanlık hizmeti verip; kişilerin alım, satım, kiralama ihtiyaçları doğrultusunda çıktıkları yolda yalnız olmadıklarını göstermek ve bu yolculuklarını keyifli bir deneyime dönüştürmektir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
Uğurmumcu Cevizli Atalar Soğanlık Yeni Yakacık Yeni
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Güleryüzü ve ilgisiyle kendisinden ev kiralama sürecimizde çok memnun kaldık. İstediğimiz gibi bir ev ile ve olmasını istediğimiz gibi ev sahipleriyle bizi buluşturduğu için çok mutluyuz. / Puan: 5
Cenk Çelik12.04.2019
İmren Hanımla çok güzel ve keyifli bir süreç geçirdik. Kısa zamanda bizi iyi kiracılarla tanıştırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz. / Puan: 5
Gökçe Kurtdereli12.04.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by