RE/MAX'im Özel Ağ
Seray Dilaver
Bana Sorabilirsiniz...
Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
Seray Dilaver Hakkında
1989 İstanbul doğumluyum .Lise öğrenimimi Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi"nde, Önlisans eğitimimi ise Kadir Has Üniversitesi Grafik bölümünde tamamladım. Halen Açıköğretim fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümünde eğitimime devam etmekteyim.

Kariyerime reklam ajansında grafik tasarımcısı olarak başladım. Sonrasında medya planlama ve halkla ilişkiler departmanlarında da çeşitli pozisyonlarda çalıştım.

RE/MAX ailesine katılmadan önce ise Atlasglobal Havayolu şirketinde Dijital Pazarlama departmanında 3 yıl süre ile görev aldım. 2018 yılı itibariyle Gayrimenkul alanında devam etme kararı alarak kendime yeni bir yol çizdim. Bu yolculukta Türkiye"nin en seçkin ofislerinden olan RE/MAX Eksen bünyesinde bulunan, kaliteli hizmetiyle sektörde başarılara imza atmış olan ND team (Nüket DOĞAN) ile devam etmeyi seçtim.

Gayrimenkul alım-satım-kiralama işlerinizde profesyonel yaklaşım ve en hızlı şekilde sonuca ulaşmak için güvenilir bir danışman arıyorsanız size hizmet vermekten mutluluk duyacağım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Seray Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Enerjisi, ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim. / Puan: 5
Seyfullah Yılmaz29.08.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yenişehir, Pendik
İstanbul-Anadolu
300.000 ₺
  1+1   78 m²   8. Kat
Satılık Daire
Yenişehir, Pendik
İstanbul-Anadolu
650.000 ₺
  3+1   130 m²   9. Kat
Satılık Daire
Yenişehir, Pendik
İstanbul-Anadolu
450.000 ₺
  2+1   90 m²   6. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by