RE/MAX'im Özel Ağ
Noyan Güven
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Noyan Güven Hakkında
HERKES YATIRIM YAPABİLİR, HERKES KAZANABİLİR ANCAK ÖNEMLİ OLAN FARKLI OLUP FARK YARATMAKTIR.
Merhabalar,

Ben Noyan Güven 1992 istanbul doğumluyum.

Galatasaray ilköğretim okuluyla başlayan eğitim hayatım Galatasaray lisesiyle devam etti. Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünü okurken hayallerimin peşinden gitmeyi tercih edip Mutfak Sanatları Akademisi"nde "Profesyonel Aşçılık" bölümünü bitirdim.

İş hayatı kariyerim 2012 senesinde Shopigo adlı bir e-ticaret sitesinde içerik editörü olarak başladı. Daha sonra öğrenmeye ve farklı şeyleri denemeye açık bir kişilik olduğum için kısa dönem moda editörü asistanlığı yaptım. 2014 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi"ni bitirdikten sonra Nublu İstanbul, Galatasaraylılar Derneği, Sandalyee Brasserie ve Mükellef Karaköy"de aşçı olarak çalıştım. Bu restoranlarda deneyim kazanmamın hemen ardından Türk Hava Yolları"nda Flying Chef pozisyonunda kariyerime devam ettim.

Sivil havacılık sektöründe öğrenmiş olduğum kurumsal farkındalığımı, gayrimenkul sektörüne yansıtabilmek adına marka değeri olan inşaat şirketlerinde satış uzmanı pozisyonunda iş hayatıma yeni bir yön verdim. Şu anda bünyesinde bulunduğum Remax Cadde ofisinde siz değerli müşterilerime hizmet vermek, doğru yatırımlar yaptırmak ve mülklerinizin satış/kiralamasınıda sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
Bildiği Diller: Fransızca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Suadiye Feneryolu Bostancı Caferağa
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by