RE/MAX'im Özel Ağ
Ünal Filibeli
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Ünal Filibeli Hakkında
1977 İstanbul Bakırköy doğumluyum.

Lisans eğitimimi Osmangazi Üniversitesi İngilizce Elektrik-Elektronik Mühendisliği'nde tamamladıktan sonra ITÜ Kontrol Mühendisliği'nde yüksek lisans eğitimi aldım.

Çalışma hayatıma 1999 yılında telekomünikasyon sektöründe başlayarak, 8 yıl boyunca NETAŞ'ta çeşitli mühendislik pozisyonlarında çalıştım. 2007 itibariyle 9 yıl ALCATEL LUCENT'ta kıdemli proje yöneticisi olarak lokal ve uluslararası birçok projede görev aldım. Proje yönetimi kariyerime 2016 yılı itibariyle TURK TELEKOM bünyesinde, IT satış ve müşteri destek ekibinde devam ettim.

2008 yılından beri PMI-PMP(Project Management Professional) sertifikalı proje yöneticisiyim.

Global teknoloji şirketlerinde edindiğim planlama ve organizasyonel deneyimlerimi, yıllardır ilgi ile takip ettiğim gayrimenkul sektöründe değerlendirmek üzere RE/MAX Yıldız ailesine katıldım.

Gayrimenkul ile ilgili her türlü ihtiyaçlarınızı bir proje hassasiyetinde analiz ederek, en kısa sürede ve en uygun maliyet ile sonuçlandırmak üzere çalışmalarıma devam etmekteyim.

EĞİTİMLER:
Management, Leadership & Effectiveness - FranklinCovey
Advanced Negotiation Skills - Scotwork
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
Ataşehir Atatürk Barbaros
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by