RE/MAX'im Özel Ağ
Sevcan Çakıroğlu
Bana Sorabilirsiniz...
Ali Nihat Tarlan Caddesi Süleyman Başkan İş merkezi No: 84 Kat1 Daire 5 İçerenköy / İstanbul
Ataşehir İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Sevcan Çakıroğlu Hakkında
Sevcan Çakıroğlu kimdir?

Ankara'da Doğdum.20 Yıl Hollanda'da bulundum. Uzun yıllar ithalat ve ihracat işi yaptım. İthalat ve ihracatta edindiğim bilgi ve deneyimlerimden sonra 2011 yılında Türkiye'ye geldim. Türkiye'de ithalat işi yapmaya devam ettim.
2011 yılından itibaren Yalova Ticaret Odasında Girişimci Kadınlar üyesi olarak bir fiil çalışmalara katıldım ve halen YAGİKAD Derneği üyesiyim.
Yurtdışı ve yurtiçinde edindiğim bilgi ve tecrübelerimi gayrimenkul sektöründe devam ettirmeye karar verdim.Sektöründe hizmet kalitesiyle dünyanın önde gelen gayrimenkul firması olan REMAX ailesine katılarak iş hayatına Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmeye başladım. Bu sektörde uzun yıllar güzel işler başaracağıma, gayrimenkul alanında en iyi hizmeti sunacağıma inanıyorum.

Saygılarımla,

Sevcan Çakıroğlu
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by