RE/MAX'im Özel Ağ
Mehmet Serhat Özener
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Mehmet Serhat Özener Hakkında
BENİM İŞİM, SİZİN MUTLULUĞUNUZ...
1972 yılında İstanbul'da dünyaya geldim.

Deniz Harp Okulundan Endüstri Mühendisi olarak mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesinde yazılım üzerine 8 ay kurs aldım. ODTÜ"de Modelleme ve Simülasyon üzerine yüksek lisansımı tamamladım.

Evli ve bir çocuk babasıyım.

Mühendislik kariyerime yazılımcı olarak başlamış olup, proje yönetimi alanında uzmanlaştım. Pek çok önemli ve kritik komuta kontrol sistemlerinin geliştirilmesi rol aldım. Hayatımın 27 yılını ülkeme hizmet etmeye adadıktan sonra 2014 yılında Mühendis Yarbay rütbesi ile Deniz Kuvvetlerinden şerefimle emekliye ayrıldım.

Artık RE/MAX Yıldız bünyesinde, öncelikli olarak Şaşkınbakkal ve Kozyatağı bölgelerinde, profesyonel satıcı ve alıcı gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayım.

Çalışma alanım içerisinde; hem konut, hem de ticari mülklerin Rakip Pazar Analizinin (ekspertiz raporu) hazırlanması, Pazarlama Planının hazırlanması ve uygulanması, proaktif olarak alıcı adaylarının aranması, uygun alıcı adaylarının tespit edilmesi, pazarlık sürecinin yürütülmesi, yasal alış/satış süreçlerinin yönetimi ve takibi ile süreç sonrasında danışanlara destek hizmeti sunulması bulunmaktadır.

Danışanlarım için; 24 yıllık iş hayatımda edindiğim liderlik niteliklerimle en uygun şekilde ilerlemelerine yardımcı oluyor, yazılım geliştirme ve proje yönetimi alanlarındaki 17 yıllık tecrübelerimle sorunlarına en etkin ve etkili çözümleri buluyor, sertifikalı koçluk tecrübelerimle istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamalarını sağlıyor ve en iyi gayrimenkul danışmanı uygulamalarıyla mülklerini elden çıkarma ve mülk sahiplenme süreçlerini hızlı, kolay ve başarılı bir şekilde sonlandırmalarına yardımcı oluyorum.

Başarılarımın temelinde, sürekli kendini geliştirmenin gerekliliğine inanmam ve en mükemmel danışan deneyimini yaşatmak için her zaman daha yaratıcı, etkin ve etkili yollar bulmaya çalışmam bulunmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı işimde misyonum, sizlerin, ömür boyu birlikte çalışacağınız, gayrimenkul konusunda uzman, güvenilir danışmanınız olmaktır.

Misyonumu gerçekleştirmek için takip ettiğim değerlerim ise;

BÜTÜNLÜK, yani danışanlarım için her zaman doğru olan şeyi yapmak,

DÜRÜSTLÜK, yani her durumda gerçekleri danışanlarım ile paylaşmak,

PROFESYONELLİK, yani gayrimenkul danışmanlığının tüm gerekliliklerini en iyi şekilde danışanlarım için uygulamak, ve

DEĞER ODAKLILIK, yani her zaman danışanlarımın en yüksek değeri elde edebilmeleri için çalışmaktır.

Siz de mükemmel bir gayrimenkul deneyimi yaşamak istiyorsanız, bana ulaşın.

"BENİM İŞİM, SİZİN MUTLULUĞUNUZ..."
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
2019
2018
Uzmanlık Bölgesi
Suadiye Kozyatağı Feneryolu Erenköy Caddebostan
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Feneryolu, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
500.000 ₺
  2+1   120 m²   Bahçe Katı
Satılık Tarla
Esadiye, Merkez
Yalova
1.350.000 ₺
  14188 m²
Satılık Daire
Feneryolu, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
710.000 ₺
  3+1   145 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by