RE/MAX'im Özel Ağ
Meral Esin
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mahallesi Ihlamur Sokak Ağaoğlu My Prestige NO:1B
Ataşehir İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Meral Esin Hakkında
ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eczacıbaşı'na ait temizlik kağıdı üretimi yapan, İpek Kağıt firması AR-GE bölümünde Ürün Geliştirme Müdürü olarak 27 yıl çalıştım.

Sonrasında, dünyanın ve Türkiye"nin en güvenilir ve başarılı gayrimenkul kurumu RE/MAX"da Gayrimenkul Danışmanı olarak göreve başladım.

Bu sektördeki hedefimi, kurumsal hayatta uzun süre çalışmanın kazandırdığı bilgi, tecrübe ve becerileri Gayrimenkul Danışmanlığı alanında kullanarak, yüksek kalitede ve güvenilir hizmet vermek olarak özetleyebilirim.

İş yaşamım boyunca aldığım çok sayıda eğitimden bazıları arasında proje yönetimi, zaman yönetimi, koçluk, etkili iletişim teknikleri, inovasyon, performans yönetimi, liderlik ve problem çözme teknikleri yer alıyor. Ayrıca Gayrimenkul Danışmanlığına yönelik RE/MAX Power Start eğitimini tamamladım.

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2019
Uzmanlık Bölgesi
Barbaros Ataşehir Atatürk
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by