RE/MAX'im Özel Ağ
Gökhan Çalışkan
Bana Sorabilirsiniz...
VİŞNEZADE MAHALLESİ SÜLEYMAN SEBA CADDESİ PARK APARTMANI NO:52 DAİRE:3
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
Gökhan Çalışkan Hakkında
İş dünyasında 10 yıllık tecrübeye sahip bir profesyonel olarak Borsa İstanbul lisans gelirlerinin 3 yıl gibi kısa bir sürede %419 artmasını sağladım. Borsa İstanbul verilerinin online olarak satılmasını sağlayan online platformun kurulmasında öncülük ederek tarihsel verinin manuel olarak satışını bitirdim. Borsa İstanbuld'a BIST Endekslerinin Karşılaştırma Ölçütü olarak kullanılması iş kolunu geliştirerek mevcut BIST Endeksleri üzerine yeni bir iş kolu kurulmasını ve daha fazla gelir elde edilmesini sağladım. Borsa İstanbul ve aracı kurumlar arsında ilk defa müşteri ziyaretleri düzenleyerek müşteri analizi, paydaş analizi, iç çevre ve dış çevre analizi yaparak Borsa İstanbul pazarlama ve satış stratejisinin belirlenmesinde etkin rol aldım. Borsa İstanbul'un stratejik ortaklık görüşmelerini organize ettim.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansında 100'den fazla projenin izleme değerlendirme ve risk analiz süreçlerinin başarılı bir şekilde yönettim. Kalkınma Ajansı'nda izleme değerlendirme ve risk analiz altyapısının kurulmasını ve bu risk analiz altyapısının uygulanmasını sağladım.Kalkınma ajansında çalıştığım süre içerisinde 100'den fazla projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağladım;13 milyonluk bir bütçe yönettim. Uyguladığım etkin satın alma yöntemleri ile 1 milyon TL tasarruf edilmesini sağlayarak daha fazla projenin desteklenmesine öncülük ettim. Proje hazırlama üzerine 100 saatin üzerinde eğitim verdim.Bu sayede AB fonları, devlet destekleri, mali destek programları, başvuru süreçleri, kurumsal pazarlama ve kurumsal yönetim alanında tecrübe sahibi oldum.

REMAX ailesine Pier ofisiyle katıldım. Bir çok insanın hayatındaki en önemli karar olan gayrimenkul alım satım sürecinde sizlere danışmanlık vermek ve yol göstermekten memnuniyet duyarım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
Dikilitaş Levent Emirgan Yeniköy Merkez
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Güler yüzlü, işini iyi biliyor. / Puan: 5
KESİM BOZKURT18.03.2019
Gökhan Bey' in profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum. Kiralama işleminde tekrar çalışmak isterim. / Puan: 5
FERRUH ŞİĞVA18.03.2019
İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler. / Puan: 5
EKREM TARCAN YÖNEL26.02.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
Beyazıt, Fatih
İstanbul-Avrupa
1.375.000 ₺
  1   6 m²   Giriş Katı
Kiralık Müstakil Ev
Etiler, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
3.000 ₺
  3+1   135 m²   Bahçe Katı
Kiralık Mağaza/Dükkan
Etiler, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
14.750 ₺
  1   142 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by