RE/MAX'im Özel Ağ
Serdar Ateşkan
Bana Sorabilirsiniz...
Gaziemir mah.16 sok. No:30/A
Gaziemir İzmir
Serdar Ateşkan Hakkında
Citizenship immigration and investment consultant.
1976 yılında, İstanbul"da doğdum.

Anadolu Üniversitesi, İktisat fakültesinden mezunum.

Evliyim.

20 yılı aşkın süre ile ticaret ve inşaat sektörlerinde edindiğim tecrübeyi gayrimenkul pazarlama konusunda kullanmak için tercihim global bir marka olan ve 45 yıldır yüksek hizmet kalitesi sunan RE/MAX oldu.

Global pazardaki iş ortaklarımla ile birlikte, yerli ve yabancı alıcıların Türkiye"de mülk edinmesine aracılık yapmak üzere RE/MAX Pasha'da sizlere ayrıcalıklı ve güvenli hizmet sunmayı hedefliyorum.

Gayrimenkul pazarlama konusunda sizin için çalışacak, bölgesinin uzmanı 3.000'den fazla profesyonel danışmana sizi ulaştırabilir ve en kaliteli hizmeti kısa süre içerisinde almanızı sağlayabilirim.

Uzmanı olduğum bölge ve projelerde, rakipsiz lokasyon bilgim ve 'doğru lokasyonda doğru fiyat' prensibi ile gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda, kelimenin tam anlamıyla, en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Folkart Yapı projelerinin Global Pazarlama ekibi ve Folkart Time projesinin Ticari pazarlama ekibinde yer almaktayım.

Ayrıca ticari gayrimenkul pazarlama, proje geliştirme, proje pazarlama, ekspertiz ve danışmanlık gibi 'bilgi, güven' gerektiren ihtiyaçlarınızda da, yanınızdayım.

Yabancıların 250.000 USD karşılığı gayrimenkul yatırımı yaparak Türk Vatandaşlığı kazanması için hukuksal destek de dahil olmak üzere tam hizmet paketi ile hizmet vermekteyim.

RE/MAX Pasha 2019 Yılı, 1. Dönem Ofis Ciro Birincisi ile çalışarak gayrimenkulünüzü almak ya da satmak isterseniz bir telefonunuz yeterli.

Aramak için değil, bulmak için:
Gayrimenkul Profesyoneli, Serdar ATEŞKAN...


I was born in 1976 in Istanbul.

I graduated from Anadolu University, Faculty of Economics.

I am married.

I prefered RE/MAX, a global brand with hiqh quality service for more than 45 years, to utilize my 20+ years of sales and marketing experience in real estate marketing.

Along with my business partners in global markets, I aim to provide privileged and reliable service at Re/MAX Pasha, to mediate domestic and foreign buyers to acquire property in Turkey.

We can make sure that you get the best quality service in a short time, with more than 3, 000 professional consultants in Turkey who are specialized in the field of real estate marketing.

We assure that you will get the best service in terms of marketing your real estate properties with the principle of "right price in the right location".

In addition, I offer you consultancy services in the fields of commercial real estate marketing, project development, project marketing, and project appraisal which requires expertise, information and trust.

I provide services with a full service package including legal support for foreigners to acquire Turkish Citizenship by making real estate investment for 250.000 USD.

To reach your investment goals, not to search:

Professional Real Estate Consultant, Serdar ATEŞKAN...
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Esentepe Fahrettin Altay Poligon Üçkuyular
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Residence
Alsancak, Konak
İzmir
1.290.000 ₺
  3+1   143 m²   4. Kat
Satılık Residence
Kazımdirik, Bornova
İzmir
1.250.000 ₺
  3+1   223 m²   22. Kat
Kiralık Daire
Onur, Balçova
İzmir
1.800 ₺
  3+1   110 m²   5. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by