RE/MAX'im Özel Ağ
Bilge Erenler
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Bilge Erenler Hakkında
1973 Elazığ doğumluyum.
İç mimari, dekorasyon ve tasarım derken yine binalarla iç içe olan gayrimenkul sektörüyle yoluma devam ediyorum.

Geçmiş yıllarımda bir çok ev ve işyeri tasarladım bunun yanı sıra birçok mülk sahibi oldum, aldım ve sattım.

Bunu sadece kendim için yaparken, edindiğim deneyimlerle mülk sahibi olmak isteyen insanların psikolojisini ve isteklerini çok iyi anladım. Bu inançla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki hizmetime seve seve adım attım.

Kişi ne isterse en güzel satış ve pazarlama hizmetini vereceğimi düşünerek, mesaime Remax/Sonuç ofisinde Double Team bünyesinde başladım.

Bu işi yaparken en iyi yapacağım şey, benden bir mülk sahibi olmak istediğinizde cebinize, sosyal hayatınıza ve duygusal yaşantınıza uygun sinerjisi yüksek mekanlar sunmak olacak.

Bu hizmeti sunarken, bir kenara çekilip sizi mekanla ve bütçenizle başbaşa bırakıp karar verme aşamanızda huzurla karar vermenize yardımcı olacağım.

Biliyorum ki para kolay kazanılmıyor ve mal canın yongası değeriyle sizlere hizmet vermek en büyük değerim olacak.

Bir kerelik alış veriş değil bir ömürlük dost olma yolunda bir gün yollarımızın kesişmesi dileğiyle, beni aramanızı bekleyeceğim.

En güzel günlerde görüşmek üzere.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2019
2019
2019
Uzmanlık Bölgesi
CaddebostanErenköySuadiyeÇavuşBalibey
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Bilge Hanımla yaklaşık 1 hafta önce sözleşmemizi imzaladık.Bu kadar kısa bir süreçte kiracı adayımızla kontrat için bizleri bir araya getirdi. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve mutlu ayrıldık.Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. / Puan: 5
Özge Pusat 20.04.2019
Bilge Hanımla arayışımız için çok kısa bir süre önce iletişim kurduk. İlgilendiğimiz dükkanla için şartları her iki tarafın da memnun kalacağı şekilde orta noktada bizleri uzlaştırdı.Kısacası sonuçtan çok memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılar dileriz. / Puan: 5
Engin Keskinel 20.04.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by