RE/MAX'im Özel Ağ
Asli Keçeci
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Asli Keçeci Hakkında
Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi mezunuyum. Türkiye'nin Uluslararası faaliyet gösteren lider network reklam ajanslarında 15 yılı aşkın süre üst düzey yöneticilik yaptım. Kendi sektörlerinde başarılı olan birçok ulusal ve global markanın Türkiye'de ve yurtdışında reklam ve tanıtım faaliyetlerini yönettim. 2010 yılında kendi iletişimi ajansımı kurdum. Yıllar içerisinde kazandığım marka yaratma ve pazarlama tecrübemi kişisel merakım olan gayrimenkul sektöründe kullanma fikri aklıma düştüğünde sektörün duayen isimlerinden Broker'ımız Çağatay Demirayak ile yollarımız kesişti ve REMAX Yıldız ofisiyle Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerime adım attım.
Yıllarca ödüllü fikirler ve tasarımlarla taçlandırdığım pazarlama dünyasındaki başarı ve tecribelerimi gayrimenkülünü pazarlamak isteyen müşterilerimle de yaşamak, gayrimenküllerini bir reklamcının pazarlama tecrübesiyle en doğru ve en etkili şekilde yönetmek ve zaman kaybetmeden maddi- manevi en mutlu edici sonuca ulaştırmak en büyük heyecan ve hedefim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Bostancı Suadiye Fenerbahçe Kozyatağı Göktürk Merkez
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Site Dairesi
Göktürk Merkez, Eyüp
İstanbul-Avrupa
5.000 ₺
  3+1   265 m²   Bahçe Katı
Satılık Site Dairesi
Mescit, Tuzla
İstanbul-Anadolu
230.000 ₺
  1+1   71 m²   2. Kat
Satılık Site Dairesi
Hilal, Sancaktepe
İstanbul-Anadolu
495.000 ₺
  2+1   135 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by