RE/MAX'im Özel Ağ
Engin Demir
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
Engin Demir Hakkında
1979 Kadıköy-İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına sahip Beylerbeyi Sarayının yanında bulunan Deniz Astsubay Hazırlama Okulunda tamamladım. Daha sonra lisansımı Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü, yüksek lisansımı da Yalova Üniversitesinde Sosyal Politika alanında yaptım. Türkiye Cumhuriyeti Bahriyesinde edindiğim 20 yıllık tecrübeyi, sektörde lider, güvenilir, sonuç odaklı ve girişimci karaktere sahip olan Remax Pro ailesiyle birlikte zenginleştirerek daha çok insana hizmet ulaştırabilme ayrıcalığına sahip olmak için buradayım.

Hedefim, bir süreç olarak kabul ettiğimiz danışmanlık faaliyetinin sonunda, gayrimenkul alışverişinizde almış olduğunuz kararlardandan gurur duymanızı sağlayarak yüzünüzdeki eşsiz gülümsemeyi ve yaşadığınız mutluluğu görebilmek.

Katıldığım eğitim ve seminerler;

Hızlı Okuma Teknikleri
Kişilik Analizi
İletişim Becerileri
Doğru ve Etkileyici Konuşma
Sözsüz İletişim
REMAX Gayrimenkul Danışmanlığında Başarının 5N1K"sı
REMAX Power Start
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Acıbadem Rasimpaşa
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by