RE/MAX'im Özel Ağ
Murat Kaymaz
Bana Sorabilirsiniz...
Dereboyu caddesi Ambarlıdere yolu sokak no:15/4 Ortaköy
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Murat Kaymaz Hakkında
1982 yılında İzmir"de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi İzmir"de tamamladım.
Eğitim hayatımın yanı sıra profesyonel olarak basketbol hayatıma devam ettim.

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 'İŞLETME' bölümünden
Mezun Oldum. Aynı zamanda 'DIŞ TİCARET' eğitimimi de tamamladım.

Kariyerime GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ofisinde muhasebe uzmanıolarak başladım. 3 senelik deneyimimin ardından sektör liderlerinden olan YILDIZ HOLDİNG" e transfer oldum. Holding bünyesinde Ulker İnternational, United Biscuits ve Pladis Global şirketlerinde aktif olarak ihracat ve uluslararası finans alanında hizmet verdim. İnsan ilişkilerini ve iletişim kurmayı seviyorum ve bu konuda kendime çok güveniyorum. 2018 yılında kariyerimin çok önemli bir noktasında radikal bir karar ile gayrimenkul sektöründe lider olan RE/MAX ailesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermeye karar verdim. Artık her gün gülerek uyandığım ve huzurla gittiğim, mutlu bir iş hayatına ve ortamına sahibim. Bunun başarının püf noktası olduğuna inanıyorum.

Özellikle aile hayatında ve yakın çevremde gördüm ki gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlerinde profesyonellik, dürüstlük ve tam ihtiyacınız olana hizmet etme ilkelerini hayatınızda alacağınız bu önemli kararı ve yatırımlarınızı etkiliyor. Bu sebeple asıl ihtiyacınız olana hizmet etmek, dürüst ve samimi bir iletişim, sürdürülebilir bir bağ kurmak ve yaptığım işi kurallarına uygun ve profesyonel bir şekilde yapmak sizlere hizmet sunarken kendime belirlemiş olduğum kriterlerim.

Aynı zamanda T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumunun şart koşmuş olduğu 'mesleki yeterlilik Belgesi"ni almaya da hak kazandığımı belirtmek isterim.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için https://www.myk.gov.tr/index.php/tr/haberler/36-departman3/3263-emlak-danmanlar-myk-mesleki-yeterlilik-belgeli-olacak
Sürdürülebilir bir bağ
Dürüst ve samimi iletişim
Profesyonel hizmet
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2019
Uzmanlık Bölgesi
Etiler Ortaköy Akat Arnavutköy Ulus
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ofis Katı
Huzur, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
11.000 ₺
  10   800 m²   3. Kat
Satılık Daire
Feneryolu, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
2.875.000 ₺
  4+1   195 m²   6. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by