RE/MAX'im Özel Ağ
Onur Poray
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Onur Poray Hakkında
MASLAK ve BÜYÜKDERE CADDESİ PORTFÖYLERİNİZ için BENİ ARAYINIZ
1974 İstanbul doğumluyum. Lise eğitimime Kültür Koleji"nde başlayıp AISE bursuyla Park Falls High School"da bitirdim. Kansas State University"de başladığım Endüstri Mühendisliği"ni Marmara Üniversitesi"nde tamamladım. Anadili seviyesinde İngilizce biliyorum. Bunun yanısıra eğitim ve iş hayatımda birçok yazılım öğrendim ve tecrübe ettim.

Üretim sektörüne bağlı ideallerime karşın Hizmet sektörüne bir şekilde yöneldim. 18 yıldan fazla olarak medya reklamcılığı, entegre pazarlama iletişimi ve pazarlama yönetimi konularında tecrübem bulunuyor. Bugüne kadar 40"a yakın markanın medya etkinliği ve pazarlama iletişiminin liderliğini üstlendim. Buna ek olarak iş geliştirme tarafında 50 Milyon USD değerinde, 30"a yakın markanın görevde bulunduğum medya ajanslarına kazandırılmasında iş geliştirme ve proje satışı liderliğiyle katkım oldu. 2008 - 2010 yıllarında Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu"nda görev yaptım.

Pazarlama, satış ve iş/proje geliştirmedeki tecrübelerim yanısıra kişisel profilimin de gayrimenkul işiyle örtüşeceğini görerek bu alanda ülkemizin en büyük ve başarılı kurumu olan REMAX"ta danışmanlık görevine başlamanın heyecanını yaşıyorum.

Tecrübem, stratejik yaratıcılığım ve müşteriye odaklı yaklaşımımla ve REMAX çatısı altında alacağım eğitim, koçluk ve yönlendirmeyle çok yönlü bir başarı elde edebileceğime ve bu yolda çok çalışacağıma inanıyorum. REMAX ve REMAX PRO"ya güveniyorum.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Mecidiyeköy Esentepe Merkez Levent Maslak
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Tüm Bina
Ortaköy, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
2.900.000 ₺
  5+2   350 m²   Tüm Katlar
Satılık İşyeri
Mollafenari, Fatih
İstanbul-Avrupa
360.000 ₺
  1   25 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by