RE/MAX'im Özel Ağ
Gülay Avci
Bana Sorabilirsiniz...
Zekeriyaköy Merkez Mevkii 1 Cadde. NO:64/1
Sarıyer İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Gülay Avci Hakkında
EMLAK ARAYIŞINIZDA SAĞ KOLUNUZ!!
Değerli Alıcılar, Satıcılar ve Sevgili İş Arkadaşlarım

Benimle çalışmalısınız çünkü : 1995 yılından beri Körfez ülkeleri ve Türkiye'de çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev aldım. Bu esnada, %100 müşteri memnuniyeti prensibim sonucunda yerli ve yabancılardan oluşan geniş bir çevre edindim ve şimdi bu çevremi tüm alım-satım işlemlerimde kullanıyorum.

Bolu doğumluyum. Ankara"da ODTÜ"de üniversite eğitimimi tamamladım. Dubai"de yaşarken eşimle tanışarak 2002 yılında tekrar Türkiye'ye döndüm.

2005 - 2018 yılları arasında Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye arasında Yatırım Danışmanlığı, RAKEZ Türkiye Bölge Müdürlüğü, Dubai-Abu Dhabi Satış Müdürlüğü gibi farklı pozisyonlarda görev aldım.

Ben de her Türk gibi, günün birinde kendi evimin sahibi olmak için uzun yıllar çalışmıştım ve tam da o evi satın alma sürecinde yaşadığım olumlu ve olumsuz deneyimler sonucunda bir karar verdim: İstanbul devasa bir metropol ve ne yazık ki ciddi alıcı ve satıcılar her zaman layık oldukları hizmete ulaşamıyorlar. Bu sebeple ben 12 yıldır Sarıyer, Zekeriyaköy ve Boğaz hattında alanında uzman ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden RE/MAX AHENK ofisinin profesyonel ekibine katıldım.

Ben iş hayatında kazandığım deneyimleri ve networkumu size pozitif bir gayrimenkul alım satım deneyimi yaşatmak için seferber edeceğim. Mülkünüzü en kısa zamanda en yüksek fiyata satmak için sizinle işbirliği yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.
Bildiği Diller: İngilizce,
Mülkünüzün doğru değerlemesi..
Mülkünüzün hızlı ve doğru fiyattan satılması için doğru pazarlama planı..
Gayrimenkul arayışınızda güvenilir bir bölge uzmanı..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Darüşşafaka İstinye Tarabya Yeniköy Zekeriyaköy
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Danışmanım Gülay Avcı, çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren itinalı ilgisi ile benim takdirimi kazandı . Daha önce kimsede görmediğim detaylı dürüst ve çalışkan tavrı ile istediğim zamanda istediğim şekilde satışı tamamladı . Hatta İstanbul'da olmasına rağmen satışın gerçekleştiği şehir Ayvalık'a benimle gelip baştan sona tüm süreçle kendisi ilgilendi . Yurtdışında edindiği tecrübeler çok farkedilir bir şekilde iş takibine yansımış . Kendisine çok teşekkür ederim. / Puan: 5
Elif Tugba Avsar16.09.2019
Zeytinlik satın alma süreci sorunsuz ve keyifli bir sekilde gerceklesti. Gülay Hanım her konuda nazik ve profesyonel sekilde destek oldu. Tesekkurler. / Puan: 5
Ulas Atilgan16.09.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by