RE/MAX'im Özel Ağ
Özgür Gönülalan
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Özgür Gönülalan Hakkında
Ben Özgür GÖNÜLALAN,

1979 İstanbul doğumluyum. İktisat eğitimimin ardından Sosyal Bilimler Kadın Araştırmaları Anabilim Dalı Yüksek Lisans derecemi aldım. Yakın tarihe olan ilgim nedeniyle İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü'nde okumaya devam ediyorum.

Küçük yaşlarda pazarcılıkla başladığım iş hayatıma, profesyonel olarak reklam&pazarlama ile devam edip, son olarak Turkcell Grup şirketlerinde ürün/servis sorumlusu olarak 11 yıl görev yaptım.

Eğitim hayatım boyunca edindiğim bilgiler ve kariyerim boyunca kazandığım deneyimlerle, yeni başarılar için dünyada sektörün lideri olan RE/MAX YILDIZ' dayım.

İnsan ilişkileri ve süreç yönetimindeki başarım, fark yaratan hizmet anlayışım ve spesifik ihtiyaç analiz yeteneğim ile gayrimenkul sektöründe doğru seçimler için yanınızdayım.

Saygılarımla
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Erenköy Feneryolu Suadiye
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Erenköy, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
615.000 ₺
  2+1   100 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by