RE/MAX'im Özel Ağ
Halis Uğur Güçlü
Bana Sorabilirsiniz...
Atalar Mah. Çanakkale cad. No:14
Kartal İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Halis Uğur Güçlü Hakkında
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi"ni bitirdikten sonra, İstanbul İşletme Enstitüsünde İşletme Yönetimi eğitimi aldım. ISO 9001 ve Kalite Yönetim sistemleri eğitimim ile beraber mühendislik ve inşaat sektörleri başta olmak üzere Pak Holding, Koç Holding ve Betek (Filli) Boya şirketlerinde Uzmanlık ve Müdürlük pozisyonlarında görev aldım.
Stratejik satın alma, tedarikçi ilişkileri ve tedarikçi yönetim sistemleri ve iş geliştirme konularında danışmanlık yapmakla beraber, maliyet tasarrufu, fiyat analizleri, kurumsal iş akışı içerisinde prosedüre uygun satın alma dinamikleri, tedarik zinciri içerisinde maliyet, verimlilik, şeffaflık ve risk yönetimi parametrelerinde etkin iyileştirmeler beraberinde ithalat, ihracat, gümrükleme ve idari işler konularında yaklaşık 28 yıllık deneyimim vardır.

Ticari Gayrimenkul ve Lux Konut İç Mimarlık konularında daha faydalı olabilmek adına Remax"da Mentor ailesi ile birlikte çalışmalarımı keyifle sürdürmekteyim.

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Bostancı Kozyatağı Atalar Kordonboyu Petroliş
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Halis beyin göstermiş olduğu gayretler ve çalışmalarından memnun kaldığımı belirtmek isterim.Kendisinin güven veren duruşu, samimi şeffaf diyaloğu sayesinde hiçbir saruna takılmadan ilerledik.Aynı zamanda ayrıntılı bizim için önemli olan Beyoğlu / Cihangir semtinde önü kapanmaz geniş bir deniz manzarası olsun, şu sokakta olsun gibi isteklerimizide yılmadan değerlendirip bizi en iyi fiyatlı doğru konutla buluşturmuş ve bürokrasiye boğulmadan işlemleri sonuçlandırdık. Sizi dinlesin ondan fayda alacaksınız Halis bey ile çalışmanızı tavsiye ederim. / Puan: 5
Osman Altunel30.01.2020
Halis bey bize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. / Puan: 5
DİLEK ÖKTEYN17.05.2019
Halis bey herşey için teşekkürederim. / Puan: 5
ÖMER BAŞARAN 17.05.2019
İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz... / Puan: 5
AHMET TUNCAY ÇETİN22.03.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by