RE/MAX'im Özel Ağ
İbrahim Demir
Bana Sorabilirsiniz...
Atatürk Mah. İstanbul Cad. No:177/A
Lüleburgaz Kırklareli
2.
Yıl
İbrahim Demir Hakkında
EV OLSUN, ARSA OLSUN SADECE BİR TELEFON KADAR UZAKTA!
İBRAHİM DEMİR;
1991 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞMUŞTUR.
İLKÖĞRETİM VE LİSE EĞİTİMİNİ İSTANBUL'DA TAMAMLAMIŞTIR.
2009 - 2013 YILLARI ARASINDA KARA HARP OKULU'NDA HARBİYELİ OLARAK, AKADEMİK, SPOR VE ATIŞ OLARAK 3 BÖLÜMLÜ EĞİTİM ALMIŞTIR. AYNI ZAMANDA OKULUN 2 YIL BİNİCİLİK TAKIMINDA, 1 YIL GÜREŞ, 1 YIL BOKS VB. EĞİTİMLERİ ALARAK TOPÇU TEĞMEN OLARAK MEZUN OLMUŞTUR.
2013 - 2015 YILLARI ARASINDA TOPÇU VE FÜZE OKUL KOMUTANLIĞI'NDA (POLATLI/ANKARA) 8 AY KURSİYER TEĞMEN OLARAK, ARDINDAN ASTEĞMEN TAKIM KOMUTANLIĞI VE DEĞERLENDİRME SUBAYI OLARAK ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNMUŞTUR.
2015 YILINDA 2 AYLIK PERSONEL EĞİTİMİ İÇİN ULAŞTIRMA, PERSONEL OKULU VE ER EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI'NDA (GAZİEMİR/İZMİR) BULUNMUŞTUR.
2015 - 2018 YILLARI ARASINDA 54'ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI'NDA (MERKEZ/EDİRNE) SİCİL VE KIDEM SUBAYI, ÖZLÜK KISIM AMİRİ VE EMNİYET VE KAZA ÖNLEME SUBAYI OLARAK ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNMUŞTUR.
AYNI ZAMANDA 2017 YILINDA HALİHAZIRDA DEVAM ETTİĞİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDEN YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ALMAKTADIR. AYNI YIL İÇERİSİN İÇERİSİNDE EVLİLİK AKDİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.
2018 YILINDA ÖZEL SEKTÖRE GİREREK, 3 AY KADAR TRAKYA BORU SERAMİK MAĞAZA'DA SATIŞ MÜDÜRÜ GÖREVİNİ YÜRÜTMÜŞTÜR.
8 KASIM 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN REMAX TÜRKİYE BÜNYESİNDE REMAX ARCADİA OFİSİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARINDAN BİRİ OLARAK MERKEZ/EDİRNE BÖLGESİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.
VİZYONU:
MÜŞTERİLERİMİZE GÜVEN DUYGUSUNUN YANI SIRA, ONLARIN İHTİYAÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDEBİLEN, KISA SÜREDE EN YÜKSEK FAYDAYI GÖZETEREK İŞLEM YAPAN BİR ANLAYIŞA SAHİP OLMAK.
MİSYONU :
BÖLGESİNDE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE DANIŞILACAK TEK ADRES OLMAK.
Bildiği Diller: Almanca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Şükrüpaşa Koca Sinan İskender Fatih İstasyon
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by