RE/MAX'im Özel Ağ
Gülay Çınar
Bana Sorabilirsiniz...
Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Gülay Çınar Hakkında
Doğru İnsan, Doğru Hizmet .
23.07.1974 Doğumlu / Aslan burcu / Anne

Eskişehir / Anadolu üniversitesi Halkla İlişkiler & Reklam

Kariyerime Yapı Kredi Bankası, Citi Bank ve Şekerbank gibi Uluslararası bankaların, toplamda 15 Yıl olmak üzere; Bireysel Portföy Yönetimi, Yatırım Bankacılığı ve Ticari Kurumsal Bankacılık Portföy Yönetimleri yaptım. 2012 Yılında Emeklilik haklarımı alarak bankacılık sektöründen gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım.

2014 Yılında Sinpaş GYO İştiraki olan Kentsel Hizmetler bünyesinde Bahçeşehir 2.Bölge Kuzu Toplu Konutlar ( 6 proje/ 5.000 Konut) 2.El satış ofisini kurdum ve yönettim.
Doğrudan satışa olan yeteneğim nedeniyle önce Kuzu Toplu Konut Projeleri Satış Ofisi, sonrasında ise Yenibosna Basınexpress Boyner & Fer Yapı İstwest projesinde yöneticilikler yaptım.
2017 Yılında Özak GYO' nun Bayrampaşa Hayat Tepe Projesi 2. El Ofisini kurdum ve yönettim.
2017 Sonunda girişimci olmaya karar verdim ve Farklı bir marka çatısı altında kendi ofisimi kurdum. Ağustos 2018 İtibariyle radikal bir karar alarak yaşamımı İstanbul Anadolu yakasında sürdürme kararı aldım.
12/2018 İtibariyle bilgi ve birikimlerimi Remax çatısı altında yürütme kararı aldım.

Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkelerim doğruldusunda hizmetime devam etmeyi ve yaşamlarınıza dokunabilmeyi umuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,


Tecrübe Asla Satın Alınamaz.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Gülay hanıma başarılarının devamını dilerim.Hırslı ve başarılı bir danışman. / Puan: 5
Altan Turna13.04.2020
İlgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkür ederim . / Puan: 5
Nihan `nur Yıldırım 26.12.2019
Gülay hanım ev alım sürecimde baştan sona kadar destek sağlayarak sürecin zorluklarına rağmen pozitf bir şekilde tamamlanmasında büyük çaba gösterdi. Herzaman ulaşılabilir olması ve sonuc odaklı yaklaşımı ile alımın hızla gerçekleşmesinde ciddi bir emeği bulunuyor. Teşekkürler / Puan: 4.6
Tuba Yavuz14.10.2019
Remax Eksen ofisinden Gülay Hanım'ın üstün çabası ve süreci başarılı bir şekilde yönetmesiyle satış işlemini tamamlayıp ev sahibi olduk. Satış sırası ve sonrasında, her konuda sorularımıza tatminkar cevaplar aldık. Kendisine sabrı, ilgisi ve dürüstlüğü için çok teşekkür eder, çevremizdeki herkese de kendisiyle çalışmalarını öneririz. / Puan: 5
Yusuf Onur Demir28.07.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ticari Bina
Yenibosna Merkez, Bahçelievler
İstanbul-Avrupa
2.500.000 ₺
  Yok   105 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by