RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Halim Çolak
Bana Sorabilirsiniz...
Paşaalanı Mah. 1.Dereboyu Cad. No:119/A Üçpınar Kavşağı
Karesi Balıkesir
3.
Yıl
Halim Çolak Hakkında
1988 yılında İstanbulda doğdum, aslen Rizeliyim

Evli ve 2 çocuk babasıyım

Lise öğrenimimi Fen Lisesinde tamamladım.2012 yılında İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olup, askerlik ve evlilik gibi kutsal görevlerimi tamamladıktan sonra
aile mesleği olan müteahhitliğin doğal getirisi olarak, kendime emlak sektöründe bir konum oluşturma ihtiyacı duydum, işin üretim kısmındansa satış kısmı beni daha fazla heyecanlandırdığından tereddütsüz sektörün öncü markası, RE/MAX ailesine katıldım..

DÜRÜST HİZMET sloganıyla çıktığımız bu yolculukta RE/MAX İkon ofisimizle İstanbul Maltepe'de 2013 yılından bugüne kadar Konut, Ticari, Arsa-Arazi ve Projelerde hizmet verdik, vermekteyiz..

2019'da kurduğumuz RE/MAX Bal ofisimiz ile de aynı kaliteyi BALIKESİR bölgesine getirip, Güney Marmara bölgesine yeni bir heyecen katmak ve pazarımızı genişleterek daha fazla çeşit ve daha fazla uzmanlık bilgisi ile BALIKESİR'e hizmet ediyor olacağız..
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2014
2015
2019
Uzmanlık Bölgesi
ÜçpınarPaşa Alanı1. Sakarya2. SakaryaÇay
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by