RE/MAX'im Özel Ağ
Çiğdem Özer
Bana Sorabilirsiniz...
Ahmet Adnan Saygun Cad. Akmerkez Residence No:3 10A1 Kültür Mahallesi
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
Çiğdem Özer Hakkında
100 işi birden iyi yaptığınız için değil, bir işi 100 kişiden daha iyi yaptığınız için BAŞARILI olursunuz!
İstanbul"da doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi İstanbul"da yaptım. Halkla İlişkiler mezunuyum. Londra"da The London School of English"de genç yöneticiler ve liderler için eğitim aldım. SABANCI Bank Londra"da staj yaptım. AKBANK T.A.Ş"de Başkanlık Ofisi Yöneticisi olarak Yönetim Kurulu Başkanı ile 22 yıl birebir olarak çalıştım. İlk iş hayatıma kurumsal kimliği güçlü, itibarlı ve köklü bir şirkette başlamış olmak beni her anlamda çok geliştirdi ve kurumsal hayatın tüm detaylarını öğrenme fırsatım oldu. İş hayatımda ve aldığım sayısız seminerlerde, düzenlediğim toplantı ve organizasyonlarda analitik düşünce, kriz yönetimi, çözüm odaklılık, zaman yönetimi, koçluk ve iletişim olmak üzere pek çok özelliği kazandım. Gelen teklif üzerine işimden emekliliğimi istedim ve siyaset hayatında aktif rol üstlendim.

Pek çok dernekte Yönetim Kurulu Üyeliği, Danışma Kurulu Üyeliği ve Kadın Kollarındaki görevlerim halen devam etmektedir.
Yönetim Kurulu Üyesi ve Danışma Kurulu Üyesi olduğum dernek ve platformlarda projeler üretip, pek çok etkinlikte yer aldım. Ünlü halk ozanı Asık Veysel Şatıroglu"nun isminin yaşatılması ve genç nesillere ulaşabilmesi için sayısız etkinlik düzenleyip, çalışmalarda bulundum.

Ocak 2019'da sevgili arkadaşım, RE/MAX Mia'nın Broker'ı ve iş ortağı Songül Toprak Özsan'ın teşviki ile RE/MAX ailesine katıldım. RE/MAX'ın gayrimenkul sektöründeki bilinirliği  ve kurumsal çalışması beni markaya yakınlaştırdı ve bu ailenin bir parçası olmamı sağladı.

Geçmiş dönemdeki tecrübelerimin yeni iş hayatımda çok faydalı olacağına gönülden inanıyorum.

Tüm RE/MAX'li arkadaşlarıma ve çözüm ortaklarımıza hayırlı, bereketli, bol kazançlı, sağlıklı ve mutlu güzel günler diliyorum.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
İstinye, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
41.250 ₺
  4+1   372 m²   1. Kat
Satılık Daire
İstinye, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
14.250.000 ₺
  4+1   372 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by