RE/MAX'im Özel Ağ
Selim Küçükosman
Bana Sorabilirsiniz...
Kavacık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Detay Plaza. No:56 K:2 D:2, 34810 Kavacık
Beykoz İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Selim Küçükosman Hakkında
-1977 Yılında Exxonmobil Amerikan Petrol şirketinde çalışmaya başladım.
Emeklilik sonrası Emlak Danışmanlığına olan ilgim sebebiyle bölgemde var olan bir emlak ofisinde çalışarak Ümraniye ve Ataşehir bölge kapsamında Satış ve Satış sonrası hizmet vermeye devam ederken gerek saha da edindiğim tecrübe gerekse müşterilerimin yaklaşımı sonrasında Emlak Danışmanlığının Kurumsal bir çatı altında profesyonelce yapılması gerektiğinin kanaatine vardım .
Bölgemde edinmiş olduğum 5 yıllık Emlakçılık deneyimimi artık Kurumsal ve Sektörün öncüsü olan REMAX çatısı altında devam ederek bu işin MEKTEPLİSİ olma kararı aldım. Beykoz Kavacık Bölgem de 10 yıldır hizmet veren REMAX Aragonit ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmaktan ve Gayrimenkullerinizin Alım Satımı/ Kiralamasında çözüm ortağı olarak görev yapmaktan memnuniyet duyacağımı bilmenizi isterim
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Acarlar Anadolu Hisarı Çubuklu Kavacık Kanlıca
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by