RE/MAX'im Özel Ağ
Recruiter ve Kurumsal İletişim Esra Çoşgun
KAVAKLI MAH. MEHMET AKİF ERSOY CAD. İNŞAAT A BLOK 20 /1 17 BEYLİKDÜZÜ/ İSTANBUL
Beylikdüzü İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Esra Çoşgun Hakkında
1985 Kayseri doğumluyum.Ailemle birlikte İstanbulda hayatımıza devam ediyoruz.1 kızım, mutlu bir ailem var.Zonguldak Karaelmas Üniversitesi mevzunuyum,
İş hayatına Altınmarka Gıda San.Tic.A.Ş.de laboratuar ve mikrobiyoloji alanında devam ettim.Daha sonrasında Yemek şirketinde işe alım süreçlerini gerçekleştirdim.Gıda sektöründen ayrılıp .GSM sektörüne geçerek yeni başlangıçlar yaptım.
2019 şubat ayında RE/MAX 'la tanıştım.Recruiter olarak başladığım iş sürecinde, hedefim bu süreçte ofisimi en iyi şekilde temsil edecek, çalışkan, dürüst, zaman yönetimini iyi yapabilecek gayrimenkul danışmanlarını takımımıza katmak.Kurumsal duruşumuzu, eğitime verdiği önemi, müşteri memnuniyetini RE/MAX MARİNA ofisi olarak en iyi düzeyde gerçekleştirmek, gayrimenkul danışmanlarımıza benimsetmek.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by