RE/MAX'im Özel Ağ
Ramazan Akgül
Bana Sorabilirsiniz...
Adnan Kahveci Mah. Erenler Cad. Beyaz Evler sit. E Blok No:11 İşyeri:22
Beylikdüzü İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Ramazan Akgül Hakkında
Güvenilir Danışman&Mutlu Müşteri
TEAM ŞÜKRÜ AKGÜL TAKIM ÜYESİ
RAMAZAN AKGÜL

1977 İstanbul doğumluyum.
1994 yılında Pertevniyal Lisesini bitirdim, akabinde Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. York Trade Dış Ticaret Okulu"nda E-Dış Ticaret Uzmanlığı, American Language Academy de İngilizce eğitimini aldım. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Yaklaşık 15 yıldan beri; mutfak eşyaları imalatı yapan aile şirketimizde Satış - Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktayım. Bununla birlikte; bilgimi ve tecrübelerimi kullanarak; kariyerimi gayrimenkul alanında da devam ettirme ve ilerletme kararı aldım.
Bu yüzden gayrimenkul alanında en köklü kuruluş olan RE/MAX ile birlikte çalışmaya karar verdim.
Hedefim bu sektörde kaliteli ve profesyonel hizmet vererek, müşterilerimin taleplerini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.
Güvenilir Danışman & Mutlu Müşteri birlikteliği için hizmetinizdeyim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Cumhuriyet Adnan Kahveci Barış Dereağzı Kavaklı
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Başlangıçta tanımadığım birine güvenmek çok zor geldi.Günümüz şartlarında ilgili ve işini güvenle yapan biriyle karşılaşmak endişélerimin yerini rahatlığa bıraktı.REMAX zaten güveni temsil ediyor.Ancak Ramazan Bey gibi çalışanları da firmaya ayrı bir gurur kazandırmalı...Şahsım adına Ramazan Bey'e bu süreçte yol gösterdiğı, sabırla ve hosgörü ile yardımcı olduğu için teşekkür ederim . / Puan: 5
Betül Ülgen20.07.2020
Her insanın bir yeteneği olduğuna inanan biriyim. Ev ile ilgili olan tüm süreçte bana yol gösteren yabancısı olduğum bu alanda bilgisiyle tecrübesiyle yeteneğiyle sıkıntısız, gönül rahatlığıyla atlatmamı sağlayan Ramazan beye teşekkür ederim . / Puan: 5
Mustafa ADA19.06.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
İstanbul-Avrupa
680.000 ₺
  3+1   185 m²   8. Kat
Satılık İmarlı
Kavaklı, Beylikdüzü
İstanbul-Avrupa
1.250.000 ₺
  504 m²
Satılık İmarlı
Kavaklı, Beylikdüzü
İstanbul-Avrupa
2.625.000 ₺
  750 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by