RE/MAX'im Özel Ağ
Burcu Çoban
Bana Sorabilirsiniz...
Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
Burcu Çoban Hakkında

1985 İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi (ingilizce) Siyaset Bilimi ve Uluslarası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimi aldım. Kariyerime Bosch"ta İnsan Kaynakları Departmanında başladım. Ardından Zara İnditex"te bordrolama uzmanı olarak çalıştım. Perakende Sektöründeki kariyerime inditex"in markalarından biri olan Oysho"da İstinyepark AVM"de mağaza müdürü olarak devam ettim. Ardından çocuklarımı büyütmek için iş hayatıma ara verdim.

Her zaman büyük ve güvenilir markalarla çalışma hayatında yer almayı tercih ettim. Şimdi de kariyer yolumda Remax ile yürümeye devam ediyorum.
Gayrimenkul sektörüne yeni ve profesyonel bir bakış açısı getiren Remax ve onun en başarılı ofislerinden biri olan Eksen"de yerimi almaktan son derece gururluyum. Sizlere etik ve kurumsal değerlerin ön planda tutulduğu ve çözüm odaklı profesyonel bir danışmanlık hizmeti teklif ediyorum.

Misyonum: Tüm müşterilerimin istedikleri gayrimenkul işlemlerini en doğru fiyat analizi ile en kısa sürede çözüme ulaştırmak.

Vizyonum: Uzmanlık alanımda olan tüm gayrimenkul işlemlerinde yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen gayrimenkul danışmanı olmak.

Güçlü Yönlerim:
Yaratıcılık
Girişimcilik
İş Birliğine Açıklık
İletişim ve Etki Yaratma


Öz farkındalığım ve eleştiriye açık olan duruşum sayesinde gelişmeye açık tüm yönlerimi hergün bir önceki güne nazaran daha iyi bir noktaya getirmeye çalışıyorum. Bunu araştırarak, okuyarak, diğer insanların tecrübelerinden yararlanarak ve deneyimleyerek gerçekleştiriyorum.

İlkelerim:
Doğru Pazar Analizi
Butik Hizmet Anlayışı
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Bildiğim Diller: İngilizce (Çok İyi) / Fransızca (Başlangıç)

Sevgi ve Saygılarımla


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Taşdelen Merkez Alemdağ Ömerli Sırapınar
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ofis Plazası
Kaptan Paşa, Şişli
İstanbul-Avrupa
32.500 ₺
  Yok   1050 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by