RE/MAX'im Özel Ağ
Recruiter Burcu Nevrim
GAZİOSMANPAŞA MAH. NENE HATUN CAD. NO:124 İÇ KAPI NO:4
Çankaya Ankara
3.
Yıl
Burcu Nevrim Hakkında
*15.11.1978 yılı İzmir doğumluyum,
*1 kız çocuk annesiyim,
*Lisansımı 1997-2002 yılında Gazi Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamladıktan sonra TOBB Üniversitesi "Proje Uygulamalı İnsan Kaynakları Yönetimi"sertifika programına katıldım.
*2003 ODTÜ EBİ ingilizce hazırlık kursu,
*Bilginç akademi excel kursu,
* 2004-2005 yılları arasında Başkent İletişim diksiyon sunuculuk spikerlik kurslarına katıldım.
2002 yılında başlamış olduğum kariyerime sektörün önde gelen isimlerinden MESA MESKEN SANAYİİ A.Ş., ATAKULE GYO'da üst düzey yönetici asistanlığı ve idari amirliği görevlerinde bulunarak, gayrimenkulle ilgili satış alanındaki kariyerime ise MOMENT YAPI A.Ş. MOMENT BEŞTEPE satış ofisinde devam ettim.Öncelikle Remax KAREM'DE recruiter (insan kaynakları yetkilisi) olarak 8 ay görev yaptıktan sonra, sektörde profesyonelliğini kanıtlamış olan REMAX PREMIUM'da aynı şekilde insan kaynakları yetkilisi olarak görevimi İcra ettim.Şimdi ise yine sektörde kendini kanıtlamış yıllardır ciro birinciliği olan Broker Yasin Yücesan'ın açmış olduğu REMAX DENİZ'le yollarımızın kesişmesi sonucunda yine aynı şekilde insan kaynakları yetkilisi (recruiter) olarak kariyerime burada devam edecek olup şu anda çağımızın kaçınılmaz ve katma değeri yüksek olan gayrimenkul sektörünün ve bu sektörde gerçekten bu işi en iyi bilenlerle sizi her alanda doğru yönlendirecek gayrimenkul danışmanlarımızla siz değerli müşterilerimizi buluşturmak öncelikli amacımız olacaktır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by