RE/MAX'im Özel Ağ
Danışman Koçu Selin Antalya
Gençlik Mahallesi Tevfik Işık Caddesi Bilal Hilal Apartmanı No:29/A
Muratpaşa Antalya
Selin Antalya Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü mezunu olan Selin Antalya daha sonra bölümü ile bağlantılı Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nü bitirdi.
Üniversiteden sonra Şekerbank Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları departmanında İşe Alım Uzmanı olarak 2 yıl görev aldı. Bu süreçte çeşitli eğitimler alarak kişisel gelişimine katkı sağladı.
Daha sonra Amerikan Kültür Derneği Genel Merkezi'nde Eğitim Sorumlusu olarak başladığı görevini eğitmenlik çalışmalarıyla devam ettirdi.
Rixos Otel ve Ado Group şirketlerinde yıllarca İşe Alım ve Eğitim konularında yöneticilik yaptı.
Sonrasında Livcon"dan aldığı Koçluk akreditasyonu ile İnsan Kaynakları ve Profesyonel Koçluğunu birleştirerek danışmanlık yapmaya başladı.
Bireysel ve kurumsal alanlarda halen çalışmalarına devam etmekte olan Selin Antalya, Re/Max Eksper ailesinde Gayrimenkul danışmanlarının İşe Alım, Oryantasyon, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Bireysel Koçlukları süreçlerinde destek vermektedir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by