RE/MAX'im Özel Ağ
Recruiter ve Kurumsal İletişim Tülay Kaya
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Tülay Kaya Hakkında
Ankara"da ilk orta ve lise eğitimimi bitirdikten sonra, lisans eğitimimi Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladım. Şuan halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne devam etmekteyim.
İlgi alanlarım arasında yazmak, dekorasyon, takı tasarım, dans, bisiklet sürmek ve spor oldukça yer tutmakta.
İş hayatına öğrencilik yıllarımda başlamış olup uzmanlık alanı ""insan"" ve ""değer"" olan çok güzel işlerde çalışma ve kendimi geliştirme fırsatım oldu. Satış Pazarlama ve E-ticaret firmasında ortalama 6 yıllık ekip liderliği ve pazarlama tecrübem bulunmakta. Bu süre zarfında organizasyon kurma, satış ağı oluşturma, düzenli şirket toplantılarına katılma, eğitim ve denetim toplantıları yapma yönetme, sunum yapma, motivasyon amaçlı sosyal etkinlikler düzenleme gibi iş tanımlarım bulunmaktaydı. Takım kurmak operasyonel ve yönetimsel alanlarda; kriz yönetimi, planlama, takip, motivasyon, hedef oluşturma, girişimcilik, liderlik, etkili iletişim, problem çözme gibi yeteneklerimi geliştirmem için uygun altyapıyı sağladı. Risk yönetimi konusunda aldığım kapsamlı iç denetim sertifikası ise bana ve organizasyonuma yeni bir bakış açısı kazandırmama yardımcı oldu. Bu süre içinde şirketin tüm dünyadan katılımının sağlandığı dev organizasyon ve eğitimi kapsayan kongresi için yurtdışına çıkma olanağına sahip oldum. Bu kazandığım para ile ilk büyük harcamam oldu ki, yaşadığım en güzel deneyimlerden biriydi.
Mezun olduktan sonra hayallerimi bir kenara bırakıp yine de çalışmaktan mutlu olduğum bir mesleğim daha oldu. Beğendik A.Ş., Yıldız Holding gibi köklü firmalarda 4 yıllık bir satın alma tecrübesine sahibim. Bu süre içinde kurumsal yapıları tanıma oradaki departmanların çalışma prensiplerini algılama ve ihtiyaçlar doğrultusunda organizasyon kurulumundaki önemli noktaları tanıma şansım oldu. Satın alma departmanı olası krizlerde çözüm odaklı hassas ve büyük ölçülü kararların alınmasındaki önemi ve inisiyatif kullanabilmeyi de öğretti. Büyük kurumlarda doğru iletişim kurmanın, empati yapabilmenin, takım olarak çalışabilmenin önemi de sıkça karşıma çıktı.
Çalışma şartlarım ihtiyaçlarımı fazlaca karşılıyor olmasına rağmen ""sevdiğim işi yapmalıyım"" düşüncesiyle rahatlık bölgemden çıkma kararı alıp görevimden isteyerek ayrıldım. Bu kararımdan hiçbir zaman mutsuz olmadım. Şimdi hayalini bile kurmakta zorlanacağım başlarken böyle olacağını hiç tahmin etmediğim bir markada ve en önemlisi bir ofiste Ekim 2018"den beri Recruiter /İşe Alım ve Kurumsal İletişimci olarak çalışıyorum. Remax Cadde"liyim çünkü burada uyum, başarı, enerji, tecrübe, saygı ve hayallerine koşan insanlar var. Burada bir türlü atalete kapılamıyor insan. Hayallerim için buradayım ve ailem gibi olmuş bu insanlarla daha alacağımız çok yol var. Hayalim başarısı saymakla bitmeyen ofisimize pek çok katkı sağlayabilmek, açıklık ve dürüstlük ilkesi ile insanların hayatlarına hayallerine dokunabilmek..
Bu güzel ailenin bir parçası olmak isterseniz bir kahvemizi içmeye sizi de ofisimize bekliyoruz.
""Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinemez."" Andre Gide
Mutlulukla kalın..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by