RE/MAX'im Özel Ağ
Serpil Erol
Bana Sorabilirsiniz...
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Serpil Erol Hakkında
Aslolan insandır
1982 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum.
1987-2010 yılları arasında Bilgisayar ve Telekomünikasyon sektörlerinde satış ve kurumsal tanıtım alanlarında çalıştım. Çalıştığım kurumlar arasında Netaş, Sabancı Grubu - Bimsa, Koç Grubu - Tanı, Alcatel Lucent sayabilirim.
Evliyim, bir oğlum var.

Gerek iş gerek özel yaşantım bana önemli olanın insanları kazanmak olduğunu öğretti. İnsanları kazandığınızda işler zaten yürüyor. RE/MAX Gayrımenkul Danışmanlığı bana bu hayat düsturunu sürdürerek iş hayatıma devam edebileceğim bir fırsat sunuyor. RE/MAX Armoni ofisinin bilgi birikimi, iş tecrübesi, hizmet anlayışı ve iş etiği bana gayrımenkul işlemlerimizde en büyük kolaylaştırıcı olarak güç veriyor.

Gayrımenkulünüzü en iyi şekilde konumlandırmak ve pazarlamak bizim işimiz. Gayrımenkul alım, satım ve kiralama süreçlerinde edindiğim bilgi ve tecrübe ile hizmetinizdeyim.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Erenköy Caddebostan Feneryolu Göztepe Koşuyolu
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Kaynarca, Pendik
İstanbul-Anadolu
285.000 ₺
  1+1   74 m²   1. Kat
Satılık Site Dairesi
Kaynarca, Pendik
İstanbul-Anadolu
275.000 ₺
  1+1   74 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by