RE/MAX'im Özel Ağ
Sanem Oktay
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Sanem Oktay Hakkında
​1973 yılında İstanbul'da doğdum.  Eğitimimi İtalyan Lisesi ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde derece ile tamamladım. Bu alandaki yeteneğimi çok daha yukarılara taşıyan, güzel sanatlar eğitimine derece ve başarılarla devam eden bir kızım var.

20 yılı aşkın bir süre, aralarında Dünya Bankası ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programının da bulunduğu uluslararası kurumlarda çeşitli hizmetlerde bulundum. Tüm bu süre boyunca hayalim, tam anlamıyla benimsediğim ve beni gerçekten mutlu edebilecek bir işe sahip olmaktı. Ve sonunda, edindiğim tüm deneyim ve iş disipliniyle, RE/MAX bünyesinde bu hayalimin kapısını açtım.

Çalışmalarımı ağırlıklı olarak, neredeyse tüm çocukluğum, gençliğim ve yetişkinliğimin geçtiği İstanbul Kadıköy'ün nezih semtleri Erenköy ve Caddebostan'da sürdürüyorum. 

Amacım, gayrimenkulle ilgili her konuda hızlı çözüm ve güvenli sonuç getirecek sistemli çalışmalarımla, maksimum müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.
Bildiği Diller: İngilizce, İtalyanca,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
2019
2019
2020
Uzmanlık Bölgesi
Bostancı Caddebostan Erenköy Suadiye Sahrayı Cedit
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by