RE/MAX'im Özel Ağ
Emrah Bozkurt
Bana Sorabilirsiniz...
Acarkent 3. Cadde 3. Kısım T-29 No: 1 P:K 34800
Beykoz İstanbul-Anadolu
Emrah Bozkurt Hakkında
Emrah Bozkurt
1985 yılında İstanbul"da dünyaya gelen Emrah Bozkurt, iletişim fakültesi mezunudur. Bozkurt, üniversite eğitimini Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlamıştır.
İnsanlarla iletişim ve sosyal bağlar kurmayı seven Bozkurt, bu diyalogları taze tutabileceği bir başlangıç yaparak meslek hayatına atılmış ve 2007-2009 yılları arasında Boğaziçi Bilgisayar"da satış temsilciliği yapmıştır.
Satış ve pazarlama üzerinden kariyerine devam eden Bozkurt, üç yıl boyunca Rodaş Tekstil ve Yardımcı Kimyasalları AŞ"de satış pazarlama departmanında görev almıştır.
Emrah Bozkurt 2013"te kendi şirketi olan E-Max"ı kurmuştur. Hala faal olan E-Max ile 2018 yılından beri Remax 7Tepe bünyesinde gayri menkul danışmanlığı yapmaktadır.
Acarkent Emrah Bozkurt"un uzmanlık alanıdır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Acarlar
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Acarlar, Beykoz
İstanbul-Anadolu
890.000 ₺
  1+1   70 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by