RE/MAX'im Özel Ağ
Sebahattin Batur
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
2.
Yıl
Sebahattin Batur Hakkında
1974 Van"da doğdum. Eğitimimin büyük bölümünü Balıkesir"de tamamladım. İnşaat teknikerliği ve inşaat teknolojileri bölümü mezunuyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 1996 yılında başladığım inşaat serüvenine Çanakkale"nin Ayvacık içesinde başlayarak İstanbul"un Mecidiyeköy, Beşiktaş, Küçükçekmece, Kocaeli"nin Derince ve İzmit gibi yerlerde, irili ufaklı konut ve işyeri projeleri gerçekleştirdim. 2004 yılında Türkiye ve bir kaç ülkede gayrimenkul alanında faaliyet gösteren bir firmanın Levent şube müdürlüğü, gayrimenkul değerleme ve pazarlama uzmanlığı yaptım. Daha sonra, yolumu
ilkeli ve müşteri memnuniyet odaklı, 97 ülkede, 6500 civarı franchise ofisi ve yaklaşık 100 000 danışmanı ile dünyanın en çok gayrimenkul konusunda işlem yapan Remax ile birleştirdim.
Gayrimenkul alanında doğru projeler, doğru yatırım yapma konusuna hakim, sizin veya ailenizin yaşayacağı doğru yaşam ve iş alanları seçimlerinizde, sürecin kolay, randımanlı en önemlisi de mutlulukla sonuçlanması için yanınızda olmaktan mutluluk duyacağım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Esentepe Mecidiyeköy Gayrettepe Levent Maslak
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by