RE/MAX'im Özel Ağ
Derya Çağlayan
Bana Sorabilirsiniz...
Çağlayan Mah. Barınaklar Bulv. No:59 Muratpaşa / Antalya
Muratpaşa Antalya
2.
Yıl
Derya Çağlayan Hakkında
-Doğma büyüme Ankaralıyım. Eğitim hayatımı Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamladıktan sonra bankacılık sektöründe kredi pazarlama bölümü ile iş kariyerime başladım. Dört yılın ardından Adana'da bir taahhüt firmasında yöneticilik yaptım. Daha sonra inşaat, gıda ve sağlık sektörlerinde faaliyeti olan aile şirketlerimizde çeşitli görevlerde bulundum. Türkiye'nin en bilinen mobilya firmalarından birinde yöneticilik yaptım. Son olarak ülkemizin en büyük aydınlatma firmasının Akdeniz bölge yöneticisi olarak Antalya'da görev aldım. Evli ve bir kedi annesiyim.

Kayserili ailemden aldığım ticari genlerimle, farklı sektörlerde çalışarak elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi gayrimenkul danışmanı olarak sizlerle paylaşmayı, etik kurallar ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ışığında uzman danışmanlık hizmetinde fark yaratıp, sektörde çözüm ortağı olarak tercih edilmeyi hedeflemiş bulunmaktayım..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Çağlayan Güzeloba Ermenek Fener Kemerağzı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Güzeloba, Muratpaşa
Antalya
380.000 ₺
  2+1   92 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by