RE/MAX'im Özel Ağ
Kamil Kurt
Bana Sorabilirsiniz...
Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
Kamil Kurt Hakkında
1973 Almanya doğumluyum. İlk ve Orta Okulu Almanya"da tamamlayıp İstanbul"da Marmara Üniversitesi, Alman Dili ve Edebiyatı ve sonrasında Açıköğretim Fakültesi, Emlak ve Emlak Yönetimini bölümlerini bitirdim.

2009 yılında faaliyet gösterdiğim mağazacılık sektöründen gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım.

2009 yılından beri ticari gayrimenkul alanında, 2011 yılından beri ise uzmanlık alanım Lojistik Gayrimenkuller konusunda çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Bir tarafta depo kullanıcısı olan lojistik hizmet üreticilere, perakendecilere, sanayi kuruluşlarına; diğer tarafta depo sahiplerine, yatırımcılara, proje geliştiricilere aracılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Uzmanlık bölgelerim ağırlıklı, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, Kocaeli ve de aynı zamanda Türkiye"de lojistik faaliyetlerinin olduğu tüm yerler.

Bununla birlikte Lojistik Yönetim Danışmanlığı eğitimi alarak uzmanlık alanımı pekiştidm.

2019 yılı başında Efsane Ofis RE/MAX Eksen"de DeaL Team olarak "takım gücümüzle" birlikte hareket edip faaliyetlerimi sürdürmekteyim.

Bildiği Diller: Almanca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Tepeören Orhanlı Aydınlı Çayırova Balçık
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by