RE/MAX'im Özel Ağ
Ayşe Dirik
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Ayşe Dirik Hakkında
1994"de Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü"nden lisans ve 1997 yılında Marmara Üniversitesi Muhasebe-Finans Bölümü'nden Master derecelerimi aldım. Yirmi yılı aşkın süre Menkul kıymet piyasalarında Hisse Senedi Analisti, reel sektörde de Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak yerli ve yabancı yatırımcılarla çalıştım.

Kariyerimde yeni bir döneme başlamaya karar verdiğimde sahip olduğum birikimimi en iyi şekilde sizlere sunmak için RE/MAX Cadde ailesine katıldım.

Gayrimenkulünüzü en doğru fiyata satmayı ve bu sırada yaşayabileceğiniz sorunları profesyonel bir yaklaşımla kaliteli hizmet vererek en aza indirmeyi hedefleyen bir gayrimenkul yatırım uzmanı ile çalışmayı hak ettiğinize inanıyorum.

Sizin memnuniyetiniz benim için en ön sırada iken amacım sadece bir işleminiz için değil ömür boyu gayrimenkul yatırım danışmanınız olmaktır.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle...

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
2019
Uzmanlık Bölgesi
BostancıCaddebostanErenköyGöztepeSuadiye
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Çok içten, çok sevecenler, her şey için teşekkürler. / Puan: 5
Şebnem Artan08.03.2020
Bu sayede iki tane çok değerli dost kazandım mutluyum. / Puan: 5
Nilüfer Selman14.02.2020

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by