RE/MAX'im Özel Ağ
Yiğitcan Bingöl
Bana Sorabilirsiniz...
Yıldız Evler Mahallesi Şehit Mustafa Doğan Sokak No:53/B
Çankaya Ankara
Yiğitcan Bingöl Hakkında
-04.10.1991 Ankara doğumluyum.

Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü mezunuyum. Okuduğum bölümün aksine üniversite sonrasında gerçekten yapmak istediğim satış ve pazarlama alanına yönelerek yaşamıma önemli bir yön verdim. Bu süreçte uzmanlaşmak istediğim alanda bilgi sahibi olmak adına Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamladım.

Akay Grup çatısı altında Coca&Cola firmasında 2 yıl boyunca Satış Temsilcisi olarak görev aldıktan sonra kendi işimi kurmak ve sahip olduğum potansiyeli göstermek adına Re/Max YATIRIM ailesine katıldım.

Kaybedilen vaktin ve nakdin öneminin giderek arttığı günümüz koşullarında; bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmanın bu noktada kazanım sağlayacağı düşüncesindeyim. Bu kapsamda ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek; işlemi güvenilir, sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlamak adına gayrimenkul satışı ya da alımı konusunda sizlerle çalışmaktan her zaman memnuniyet duyacağımı bilmenizi isterim. Sizler de sözün az, icraatin çok olması gerektiğine inanıyorsanız benimle en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla

Yiğitcan Bingöl
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
100. Yıl Birlik Öveçler Cevizlidere Çukurambar
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by