RE/MAX'im Özel Ağ
Didem Tokatlıoğlu
Bana Sorabilirsiniz...
CEVİZLİ MAH. FİL YOKUŞU SOK. NO:20 KAT:2
Maltepe İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Didem Tokatlıoğlu Hakkında
1970 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğretimimi Şişli Terakki Lisesi'nde tamamladım. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldum. Yerel ve çokuluslu reklam ajanslarında 25 yıl boyunca çalışarak pazarlama iletişimi konusunda uzmanlaştım. Finanstan beyaz eşyaya ve hızlı tüketim ürünlerine kadar farklı sektörlerdeki yerli ve uluslararası çok sayıdaki firmalarla çalıştım. Müşteri ilişkileri, pazarlama ile iletişim stratejileri ve organizasyon yönetimi tecrübemi Gayrimenkul Danışmanlığı ile pekiştirmekteyim.
Seçkin ve en başarılı ofislerden olan RE/MAX Smart Gayrimenkul ile Altıntepe"de gayrimenkulünüzün her türlü kiralama, alım ve satım işlemlerinde gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermekteyim.
 
Amacım 15 basamaklı pazarlama planıyla geniş hedef kitleye ulaşacak tüm pazarlama faaliyetlerini yönetmek ve en kısa sürede sonuca ulaşmaktır.Siz de gayrimenkulünüz için doğru pazarlama planına ihtiyaç duyuyorsanız beni arayabilirsiniz.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
KüçükyalıAltıntepeÇınar
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Altıntepe, Maltepe
İstanbul-Anadolu
468.000 ₺
  2+1   66 m²   Yüksek Giriş
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by