RE/MAX'im Özel Ağ
Fatih Aydoğmuş
Bana Sorabilirsiniz...
29 Ekim Bulvarı No: 9/A
Merkezefendi Denizli
2.
Yıl
Fatih Aydoğmuş Hakkında
HER AİLENİN REMAXLI GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMALI
1981 yılında Elazığ'da doğdum. Sistem mühendisliği mezunuyum. Ayrıca, tarih dalında yüksek lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesinde, doktora eğitimimi İstanbul Üniversitesinde tamamladım. Kariyerimi, ilgi alanım olan gayrimenkul sektörüyle tamamlamak istedim ve REMAX ile yollarımı birleştirmeye karar verdim. Gayrimenkul alanında eğitimde çığır açan REMAX Kariyerim'de eğitimlerimi tamamladım.
Her insan hastalandığında en iyi doktora, dişi ağrıdığında en iyi dişçiye, adli bir süreç yaşadığında en iyi avukata ihtiyaç duyar. Aynı şekilde her ailenin de gayrimenkul alanında profosyonel hizmet alabileceği REMAX'lı bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Zamanınız ve enerjiniz bizim için önemlidir. Profosyonel ve kaliteli bir gayrimenkul danışmanlığı hizmeti için bizi arayınız.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
İncilipınar İstiklal
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by