RE/MAX'im Özel Ağ
Ahmet Efe Fidan
Bana Sorabilirsiniz...
Paşaalanı Mah. 1.Dereboyu Cad. No:119/A Üçpınar Kavşağı
Karesi Balıkesir
2.
Yıl
Ahmet Efe Fidan Hakkında
1991 Balıkesir doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi burada tamamladıktan sonra "BAÜ MYO Kontrol Otomasyon Teknolojileri" bölümünde okudum. Son 7 yılı orta düzey yöneticilik olmakla beraber 10 yıldır perakende sektöründe çalışmaktayım. Kasım 2018'den beri de tekstil perakendecisi olarak ticaret ile uğraşmaktayım.

Gayrimenkul sektörüne girmek için uzun zamandır yaptığım araştırma sonucu en doğru adresin RE/MAX olduğunu farkettim çünkü bu sektörde önemli olanın; şeffaflık, dürüstlük, alıcı ve satıcı taraflarının haklarının sürecin başından sonuna kadar korunması gerektiğine inanıyorum.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
2019
Uzmanlık Bölgesi
Eski KuyumcularPaşa AlanıBahçelievlerKasaplarGazi Osmanpaşa OSB
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Kiraladığımız şahane evi Ahmet Efe Bey'in vermiş olduğu harika hizmet sayesinde bulduk. Teşekkürler RE/MAX Bal, teşekkürler Ahmet Efe Fidan. / Puan: 5
Mustafa Deniz02.08.2019
Ahmet Efe Bey'in ev kiralama sürecimizde bize vermiş olduğu hizmet, güvenilirlik ve profesyonellik çok kaliteliydi. RE/MAX Bal'a ve Ahmet Efe Bey'e çok teşekkür ediyoruz. / Puan: 4.6
Şevket Ocak02.08.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by