RE/MAX'im Özel Ağ
Ahbel Şirin
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Ahbel Şirin Hakkında
1980 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi Anadolu Üniversitesi"nde Halkla İlişkiler-Tanıtım ve İşletme alanlarında tamamladım. Halen de Anadolu Üniversitesi"nde Emlak ve Emlak Yönetimi okuyorum.

1998 - 2006 yılları arasında farklı firmalarda üst düzey yönetici asistanlığı yaptım. 2006 yılında yolum Danimarkalı Maersk Denizcilik ile kesişti ve 13 sene boyunca uluslararası bir platformda farklı ülkelerden birçok profesyonel ile çalışma fırsatım oldu. Son 5 senede de Türkiye İdari İşler Müdürü olarak görev aldım. Çalışma hayatım boyunca işin uzmanlarından Sunum Teknikleri, Etkili İletişim, Zaman Yönetimi, Liderlik, Performans Yönetimi ve diğer birçok farklı kişisel gelişim alanında eğitimler aldım. Ayrıca UYAD Uluslararası Yönetim Asistanları Derneği"ne üyeyim ve iyi derecede İngilizce biliyorum.

Kariyer hayatımı yıllar içinde elde ettiğim tecrübe ve bilgi birikimimi emlak sektörüne yöneltmeye ve çalışmalarıma bu alanda devam etmeye karar verdim. Temmuz 2019 itibarıyla da uzun süredir başarılarını takip ettiğim RE/MAX CADDE ailesi ile beraberim.
 
Gayrimenkul sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızda; sizlere kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet vermek, bu zorlu piyasa koşullarında yol arkadaşınız olmaktan mutluluk duyarım.

Sevgi ve Saygılarımla,
Ahbel ŞİRİN
Bildiği Diller: İngilizce,
Kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Göztepe Suadiye Erenköy Bostancı
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Ahbel Şirin içtenliği, güvenirliği ve pozitif enerjisiyle bir emlak danışmanından öte aileden biri gibi oldu bizim için. İhtiyaçlarımızı ve isteklerimizi anlayarak bize uygun seçenekleri portfoyunden ayiklayarak bizi mutlu edecek evleri görmemizi sağladı. Kafamiza takılan her konuda bilgisiyle ve araştırmacı yönüyle bizi en iyi şekilde yönlendirme gayretindeydi. Ahbel hanim'a kıymetli emekleri için çok teşekkür ederiz. / Puan: 5
Esma Önder15.12.2019
Bu evin benzerlerini ve hatta daha ucuzlarını bulmamıza rağmen, hepsinde güvensizlik yaşadığımız için satın almak istemedik. Ahbel Hanım, bu evi seçmemizin en belirleyici sebebi olmuştur. Gerek kendisi, gerek işlemler sırasında kendisine yardımcı olan iş arkadaşları gerekse ek hizmet aldığı tapu görevlileri son derece güvenilir, prensipli ve rahat iletişim kurulabilen kişilerdi. İlk defa ev satın aldım ve bunun Ahbel Hanim aracılığında keyifli bir şekilde sonuçlanmasına çok mutluyum. Kendisini her fırsatta yakınlarıma tavsiye edeceğim. / Puan: 5
Zelis Erdoğan11.12.2019
Ahbel Hanım özellikle dürüstlüğü ve içten yaklaşımıyla bizlerin güvenini kazandı. Her sorumuza net cevaplarla döndü. O anda cevap veremediği bir sey varsa sorup öğrendi bizlere geri dönüş yaptı. Ev alışımızın her adımıyla çok yakından ilgilendi ve bilgilendirdi. / Puan: 5
Meltem Demirtaş01.11.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Bostancı, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
750.000 ₺
  3+1   115 m²   4. Kat
Satılık Villa
Ovacık, Gebze
Kocaeli
2.500.000 ₺
  4+1   350 m²   Giriş Katı
Kiralık Villa
Ovacık, Gebze
Kocaeli
20.000 ₺
  12+3   980 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by