RE/MAX'im Özel Ağ
Ahbel Şirin
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Ahbel Şirin Hakkında
1980 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi Anadolu Üniversitesi"nde Halkla İlişkiler-Tanıtım ve İşletme alanlarında tamamladım. Halen de Anadolu Üniversitesi"nde Emlak ve Emlak Yönetimi okuyorum.

1998 - 2006 yılları arasında farklı firmalarda üst düzey yönetici asistanlığı yaptım. 2006 yılında yolum Danimarkalı Maersk Denizcilik ile kesişti ve 13 sene boyunca uluslararası bir platformda farklı ülkelerden birçok profesyonel ile çalışma fırsatım oldu. Son 5 senede de Türkiye İdari İşler Müdürü olarak görev aldım. Çalışma hayatım boyunca işin uzmanlarından Sunum Teknikleri, Etkili İletişim, Zaman Yönetimi, Liderlik, Performans Yönetimi ve diğer birçok farklı kişisel gelişim alanında eğitimler aldım. Ayrıca UYAD Uluslararası Yönetim Asistanları Derneği"ne üyeyim ve iyi derecede İngilizce biliyorum.

Kariyer hayatımı yıllar içinde elde ettiğim tecrübe ve bilgi birikimimi emlak sektörüne yöneltmeye ve çalışmalarıma bu alanda devam etmeye karar verdim. Temmuz 2019 itibarıyla da uzun süredir başarılarını takip ettiğim RE/MAX CADDE ailesi ile beraberim.
 
Gayrimenkul sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızda; sizlere kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet vermek, bu zorlu piyasa koşullarında yol arkadaşınız olmaktan mutluluk duyarım.

Sevgi ve Saygılarımla,
Ahbel ŞİRİN
Bildiği Diller: İngilizce,
Kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Göztepe Suadiye Feneryolu Küçükbakkalköy
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Butik Otel
Karaoğlanoğlu, Girne
K.K.T.C.
1.600.000 GBP
  14   1950 m²   Tüm Katlar
Satılık İş Merkezi
Zühtüpaşa, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
250.000 ₺
  1   18 m²   1. Bodrum
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by